Також важливим залишається питання перенесення з Китаю виробничих потужностей до інших країн
Американські венчурні інвестори висловили солідарність із забороною на інвестиції в китайські компанії, що займаються розробкою продуктів на основі штучного інтелекту, повідомив Майк Галлахер, голова спеціального комітету Палати представників США з питань Китаю. Він зазначив, що зустріч із лідерами технологічної долини пройшла з “обережним оптимізмом” та ініціатива отримала “широку підтримку”. Конгресмен привітав цю новину та описав змагання в галузі штучного інтелекту між двома державами як “змагання ніздря в ніздрю”.
“Я насправді вийшов тоді з обережним оптимізмом щодо того, що ми могли б запровадити розумний контроль над потоком американського капіталу в Китай, що дозволило б нам не фінансувати у власне знищення або втрату у великій гонці ШІ”, – сказав Галлахер.
Він також зазначив, що американські технологічні компанії, які змагаються з китайськими конкурентами, не хочуть, щоб США фінансували їхню поразку в гонці за ШІ-технологіями. Галлахер підкреслив, що одним із найскладніших завдань буде визначити, які компанії зможуть відірватися від Китайської Народної Республіки та перенести своє виробництво в інші країни. Він упевнений, що американські бізнес-лідери тепер усвідомлюють, що “поведінка Комуністичної партії Китаю змінилася”.
На думку Галлахера, навіть якщо деякі компанії не погоджуються з цим рішенням, вони все одно почали диверсифікувати свої ланцюжки поставок. Однак він попередив, що перенесення виробництва з Китаю миттєво не відбудеться. Конгресмен також визнав наявність невирішених питань та зазначив, що комітет ще не визначився з форматом подальшого діалогу із зацікавленими сторонами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Синя галочка: LinkedIn запускає програму верифікації користувачів
Ми раніше повідомляли, що Universal Music Group направила офіційне звернення до творців стрімінгових платформ, зокрема Spotify та Apple, з вимогою блокування ШІ-сервісів, за допомогою яких користувачі можуть отримувати мелодії та тексти з її пісень, захищених авторським правом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Мінцифри розширить співпрацю з авторами програми розпізнавання облич Clearview AI
Інтеграція з eToro: Twitter запускає торгівлю криптовалютою
За матеріалами сайту forklog.com
Prompt
#Влада #США #має #намір #обмежити #інвестиції #китайські #ШІтехнології
Source link