Оптимізувати витрати та звільнити голову від непотрібної фінансової інформації можна за допомогою різних мобільних додатків
Необхідність вести облік фінансових витрат не скасовує навіть війна. Важливо стежити за тим, щоб вчасно здійснювати платежі за комунальні послуги та кредити, фіксувати, скільки грошей і куди спрямовується, аналізувати зміни, спровоковані інфляцією тощо. Тому пропонуємо 10 найзручніших мобільних додатків для особистих фінансів, які допоможуть оптимізувати витрати.
1. Spendee
Додаток дає можливість підключити банківські рахунки та аналізувати витрати, відстежуючи всі транзакції. Він дозволяє керувати відразу декількома валютами і повідомляє про необхідність внесення щомісячних платежів (за кредитами, комунальними тощо).
2. Money Manager
Цей застосунок — чудовий замінник традиційного паперового блокноту для заміток. В ньому можна зберігати інформацію про доходи та витрати, переглядати фінансові звіти та статистику за будь-який період.
Користувач може управляти різними бюджетами за категоріями, а також підключати банківські картки. Додаток дозволяє використовувати спеціальний калькулятор. Звичайно, на програму можна встановити пароль, щоб захистити персональні дані від сторонніх осіб.
3. Wallet
Додаток можна синхронізувати з різними фінустановами у всьому світі, збираючи таким чином докупи інформацію з різних джерел в одну статистичну програму. Використовуючи Wallet можна стежити за витратами в режимі реального часу, вести спільні бюджети, планувати фінансові задачі та здійснювати аналітику.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Гроші – це свобода вибору і можливість допомагати іншим». Фінансова консультатка Аліна Шух про золоті правила і погані звички в інвестуванні
4. Fast Budget
У застосунок інтегровано багато різних функцій, наприклад:
- планування регулярних транзакцій;
- аналітика доходів та витрат через графіки;
- використання кредитних карток;
- керування щоденними витратами;
- дублювання інформації в хмару.
5. Monefy
Цей додаток дозволяє розбити власні витрати на категорії і в будь-який час переглядати щодо них звіти, керувати виплатою кредитів, планувати транзакції і вираховувати платежі на калькуляторі. Monefy підтримує аналітику відразу за декількома валютами.
6. Money Lover
До застосунку можна підключити банківські рахунки та автоматично отримувати інформацію про транзакції. Також програма може прогнозувати майбутні витрати, враховуючи фінансову поведінку користувача. Це допоможе контролювати регулярні платежі, планувати виплати за кредитами та зберігати гроші на великі покупки.
7. AndroMoney
Досить простий, але продуманий застосунок, який пропонує користувачеві зрозумілі графіки та різні варіанти управління власними фінансами. За його допомогою можна з легкістю здійснювати щоденний облік витрат за різними валютами. В програмі можна створити відразу декілька облікових записів, а вся інформація за бажання переноситься в Excel.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оплата товарів за допомогою відбитка пальця: в США впроваджують біометричні платежі
8. Daily Expenses 3
Програма пропонує створення фінансових звітів за конкретний період (день, тиждень, місяць) і в межах визначеної категорії (наприклад, можна створити категорію «їжа», «кредити», «автомобіль» і т.д.). В Daily Expenses 3 досить просто видаляти записи та змінювати категорії, планувати окремі покупки.
9. Family Budget
Досить зручний додаток для планування місячного бюджету (як персонального, так і сімейного). Він пропонує зручний календар та можливість додавати декілька валют. Користуватись Family Budget можна і без інтернету (внесена інформація оновлюватиметься за підключення до мережі).
10. Mobills
Багатофункціональний застосунок, який стане особливо у нагоді шопоголікам, так як він пропонує можливість встановлення лімітів на витрати. В програму можна додавати різні платіжні картки і отримувати щодо них звіти, організовувати власні витрати, додаючи категорії, планувати регулярні платежі тощо. Програма допоможе зберегти всі чеки та відслідкувати платежі за геопозиціями (місцеположенням).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
FTX випускатиме власні криптовалютні дебетові карти Visa у 40 країнах світу
Стан та потреби бізнесу в умовах війни: результати опитування у вересні
Скільки грошей від гуманітарних організацій отримали клієнти ПриватБанку за час війни
За матеріалами speka.media
Prompt
#найкращі #мобільні #додатки #для #особистих #фінансів
Source link