У соцмережах Кам’янця-Подільського поширили фото провалля, що утворилося на перетині двох вулиць у центрі міста. Одну з них нещодавно закінчили ремонтувати, переклавши там бруківку.
Як йдеться у повідомленні, провалля утворилося на перехресті проспекту Грушевського та вулиці Князів Коріатовичів.

Вулиця Коріатовичів у Кам’янці-Подільському відома тим, що не так давно навколо неї вирували пристрасті через бруківку, яку там перекладали. Причина – стан вулиці був вкрай незадовільний.
Ця вулиця одна з головних артерій міста з потужним трафіком, адже через неї курсує багато автомобілів, міжміських та міжнародних автобусів. Хто за кермом – знає, що їхати по цьому відрізку дороги через її стан не тільки некомфортно, а ще й небезпечно, оскільки це одне з найскладніших нерегульованих перехресть у місті, особливо взимку, – коментували початок робіт у соцмережах на початку листопада минулого року.
Тоді ж були пристрасті навколо того, куди зникає демонтована бруківка:
Зрада відміняється – бруківку продавати не будуть, її знімлять (саме так – знІМЛЯть – пишуть кам’янчани – ред.), після цього посилять основу і встановлять ту ж саму бруківку наново, – писали у соцмережах та цитували комунальників: – “Бруківка нікуди не пропаде, замість неї не буде встановлено асфальтобетонне покриття тощо. Бруківка на цьому відрізку дороги залишиться”.

Потім були сумніви та питання до якості укладання бруківки на вулиці Князів Коріатовичів. Зокрема, один з місцевих депутатів у соцмережах писав таке:
З негативного: те, що я зрозумів з пояснень керівника будівельної бригади, то досвіду в укладанні бруківки в промислових масштабах у нього та його працівників не було. Це ФОП, який працює на підряді в компанії, яка виграла тендер. З позитивного: те, що в договорі з переможцем тендеру має бути прописано три роки гарантійного обслуговування. Також, акти за виконані роботи ще не підписані, а кошти не сплачені.
Невідомо, чи передбачає гарантійне обслуговування викладеної бруківки те, що вона провалилася разом з дорогою (ймовірно, через проблеми з каналізацією, припускали у коментарях). Та й чи провалля утворилося там, де проводився ремонт, кам’янчани також не уточнюють. В будь-якому випадку, частину бруківки на місці ремонту таки, напевно, знову доведеться демонтувати, а потім викладати назад.
Кам’янчани у коментарях до фото пишуть:
Покращення відвалилося))
Там кілька років підряд “дуже” якісно робили дорогу. Не доробили значить
Поставити там турнікет.
Ось де бюджет подівся…
Ну шо тут зробиш. Страуси не помогли))))
Щось пішло не по плану. Зазвичай таке має статись після того, як дорогу зроблять і теплокомуненерго її розриває
І трохи дискутують про наболіле:
А нахіба там бруківка? Коли біля ринку теж була бруківка, її ремонтували щороку, бо вона не призначена для вантажівок. Накатали асфальт та забули!
Бруківка, то візитка Кам’янця. Раніше все місто було в бруківці. Майже всі старі дома були із каменю. Від того і назва міста – КАМЕНЬ НА ПОДІЛЛІ. Але таким недолугим малолєткам пофігу, що місто втрачає своє історичне лице. Засирають новостроями, руйнують старовинні будівлі. Ти взагалі в курсі, що при постройці в старому місті готелю “Клеопатра”, було зненсено вхлам два історично цінних будинки? Від чого місто втратило спадщину ЮНЕСКО. А це, щоб ти розумів, вливання в місто по декілька мільйонів євро в рік на відбудову історичних пам’яток. Це було втрачено приблизно три тисячі робочих місць. А бруківку перекладати, то треба просто наймати спеціалістів, а не рукожопів.
Старе місто – то не весь Кам’янець. Можеш пояснити, нахіба потрібна бруківка по Північній? Щоби що? Щоб пломби з зубів вилітали, коли їдеш? От від Суворова до АРСа – для чого там бруківка? Це теж старе місто? Це теж спадок ЮНЕСКО? А від Л. Українки до проспекту? А те, що біля 16-ї школи була бруківка, а зараз її там немає, а зате є рівненька асфальтова дорога – з цим як бути? А з тим, що, наприклад, по Огієнка від лікарні і до “7 днів” 50 років тому теж була бруківка, а тепер асфальт – не муляє ніде, нє? І де ти взагалі чув таку маячню як “камень на поділлі”? Сам придумав?
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook