КП «Тепловик» хоче на 46% підвищити тариф на теплопостачання.

Новини міста

З повідомлення офіційного сайту КП “Тепловик” (місто Старокостянтинові Хмельницької області) запропонував підвищити ціни для населення з 1664,09 до 2444,40 грн за Гкал це майже на 46% від діючого тарифу. . Зараз при використанні 1,5 Гкал Старокостянтинівці віддають 2 496 грн, а в нових платіжках тариф за опалення вартість зросте до 3666 грн – на 1 170 грн більше.

Збитковість – проблема комунальних підприємств.

Керівник підприємства пояснює це збитковістю підприємства у 2020 році. Сума збитків складає 4860  тисяч гривень , А причина збитковості у різкому підвищені складових тарифу, та не своєчасне відшкодування різниці вартості в тарифах на теплову енергію з бюджету.

Найбільша частка  в тарифі, а саме 77% відсотків, складає ціна на природній газ та електроенергію.

Зазначимо що збитковим підприємство стало вже в 2020 році , а підвищення тарифів на газопостачання почалось з січня 2021 року. За повідомлення Крім того комунальне підприємство нарікає що за, не своєчасне відшкодування різниці вартості в тарифах на теплову енергію з бюджету, мають заплатити жителі тих будинків які вчасно платять за комунальні послуги.

В своїх твердженнях комунальне підприємство керується ст.20 ЗУ «Про теплопостачання» «тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії».

Обговорити чи оскаржити ?


Обговорити питання тарифу керівник підприємства пропонує через звернення громадян.

Зауваження та пропозиції по суті питань, від фізичних та юридичних осіб приймаються до 09:00 год. 13.01.2021р. на адресу 31101, м. Старокостянтинів, вул. Ессенська, 2 блок, 4 або на електронну адресу info@teplovik.org

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб –повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Оцініть статтю