Китайський вантажний безпілотник пройшов перші льотні випробування

Uncategorized

Розробники зазначають, що безпілотник вирізняється високим корисним навантаженням і коштуватиме відносно недорого. Про досліди повідомляє CCTV+.

Китай успішно завершив перші льотні випробування власного комерційного вантажного безпілотника. У Сіані, столиці провінції Шеньсі, 12 червня злетів прототип HH-100, повідомляє китайське інформаційне агентство з посиланням на аерокосмічний конгломерат Aviation Industry Corporation of China (AVIC).

HH-100 позиціонується як економічний літак великої місткості. За даними розробників, максимальна злітна маса становить 2 т, а вантажопідйомність – 700 кг і дальність польоту за повної маси 520 км. Безпілотник піднімається на висоту до 5 000 км і розганяється до 300 км/год. Він призначений для перевезення вантажів об’ємом близько 4 м.куб.

Компанія представляє прототип як “безпілотник з високим корисним навантаженням і низькою вартістю”. За даними китайських ЗМІ, прототип HH-100 працював так, як очікувалося, і виконав усі вимоги випробувань. Випробування частина великої програми зі створення флоту безпілотних літаків для комерційного використання. AVIC планує створити системи масою 2, 5 і 10 т.

AVIC розглядає дрони насамперед для доставки вантажів на короткі відстані. Однак його потенційне застосування може бути розширено і включати гасіння лісових пожеж, доставку гуманітарної допомоги, ретрансляцію екстреного зв’язку і вивчення погоди.

Стаття Китайський вантажний безпілотник пройшов перші льотні випробування з’явилася спочатку на Цікавості.


#Китайський #вантажний #безпілотник #пройшов #перші #льотні #випробування

Source link

Оцініть статтю