На півдні Італії знайшли залишки лінії Красса (фото)

Uncategorized

В лісі італійської Калабрії археологи виявили залишки укріплень, побудованих під час повстання Спартака. Про це повідомив Паоло Візона з Кентуккійського університету.

Залишки лінії Красса, Archaeological Institute of America

Знахідка була зроблена після того, як захисники довкілля звернули увагу вчених на об’єкт, що нагадує залишки стіни. Проведене дослідження підтвердило, що це частина лінії Красса, зведеної в I столітті до нашої ери. Археологи виявили понад 2,7 кілометра залишків стіни та валу. Також було знайдено численні фрагменти залізної зброї, такі як частини мечів і списів, що вказує на те, що тут відбувався бій.

Це відкриття пов’язане з однією з найвідоміших подій у давньоримській історії — повстанням Спартака, яке відбувалося в 70-ті роки до нашої ери. Римський Сенат доручив придушити повстання полководцю Марку Ліцинію Крассу. На завершальній стадії конфлікту Красс вирішив замкнути повстанців, які відступили на південь сучасної Італії, на Регійському півострові. Для цього він наказав легіонерам побудувати лінію укріплень, яка складалася з багатокілометрового рову зі стіною та іншими елементами. Під час спроб прорвати ці укріплення відбулися кровопролитні бої, у яких загинув Спартак. За словами античного історика Аппіана, тіло Спартака так і не було знайдено.

Це відкриття надає нові дані про хід повстання Спартака і підтверджує стратегічну значущість укріплень Красса в останніх битвах. Знайдені фрагменти зброї свідчать про жорстокість боїв, що відбувалися в цій місцевості, і допомагають краще зрозуміти події того часу. Важливість цієї знахідки не тільки в археологічному, а й в історичному контексті, оскільки вона проливає світло на ключові моменти римської військової стратегії та конфліктів.

#На #півдні #Італії #знайшли #залишки #лінії #Красса #фото

Source link

Оцініть статтю