На Шепетівщині викрили махінації на виплатах за «зеленим» тарифом | Новини Хмельницького “Є”

Обласні новини



Через фіктивний поділ одного домогосподарства на три державі завдали збитків на майже 880 тисяч гривень.

У Шепетівському районі викрили схему незаконного отримання коштів за «зеленим» тарифом . Через ці махінації державі завдали збитків на майже 880 тисяч гривень. Про це повідомили в секторі комунікації Нацполіції у Хмельницькій області.

За інформацією правоохоронців, місцева підприємиця внесла неправдиві дані до технічної документації та «розділила» одне домогосподарство на три.

«Це дало можливість власниці земельної ділянки укласти додаткові договори купівлі-продажу електричної енергії за «зеленим» тарифом та обійти встановлені обмеження щодо потужності генеруючих установок для приватних домогосподарств», – зазначили в поліції.

Підприємиці вже повідомили про підозру за фактами підроблення офіційних документів та пособництва у шахрайстві, вчиненому у великих розмірах .

А власниці земельної ділянки – за фактами шахрайства, вчиненого у великих розмірах, використання завідомо підроблених документів та легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом .

Також правоохоронці перевіряють можливу причетність до схеми посадовців енергопостачального підприємства. Наразі триває розслідування.

Читайте також: На Шепетівщині авто на смерть збило червонокнижного лося



Source link

Оцініть статтю