Один із найбільших двигунів у світі перетворили на генератор чистої енергії (відео)

Uncategorized

Судновий двигун Wаrtsilа 31, спочатку призначений для спалювання дизельного палива або бензину для танкерів і контейнеровозів, отримав нове життя. Тепер він виробляє чисту, поновлювану електроенергію.

Двигун Wаrtsilа 31 занесено до Книги рекордів Гіннеса як найефективніший 4-тактний судновий двигун, коли-небудь створений у своєму класі. Він також може похвалитися найвищою потужністю на циліндр серед двигунів з еквівалентним діаметром циліндра. Його вихідна потужність становить від 4,6 до 10,4 МВт за 720 і 750 об/хв.

Двигун версії 31SG-H2 готовий до роботи на водні, природному газі або на суміші природного газу та 25% водню. Крім того, його можна модернізувати для роботи на 100% водні. Існує також варіант 31H2, який може працювати на змішаному паливі.

Обидва обіцяють стати найбільшими у світі генераторами, що працюють на водні, коли їх остаточно розгорнуть – за умови, що для їхньої роботи буде достатньо водню.

Воднева електростанція призначена для зміцнення мережі, що базується на поновлюваних джерелах енергії. Мета – підтримати переривчасті джерела чистої енергії, як-от сонячна та вітрова, без мінімального часу ввімкнення або простою, а також синхронізувати з основною енергосистемою всього за 30 секунд одним натисканням кнопки. Використовуючи водень, W?rtsil? може виробляти електроенергію на 100% без викидів вуглекислого газу.

Наразі концепція електростанції Wаrtsilа пройшла фазу 1 сертифікації T?V S?D. Ця організація опікується захистом людей і довкілля та забезпечує відповідність нормативним вимогам. Перш ніж двигун почне роботу, він має пройти ще дві сертифікації. Очікується, що його водневі двигуни будуть доступні для постачання до 2026 року.

#Один #із #найбільших #двигунів #світі #перетворили #на #генератор #чистої #енергії #відео

Source link

Оцініть статтю