ОККО запустила новий сервіс: що робить

Лайфхаки

Найбільша українська паливна мережа ОККО запустила новий сервіс видачі готових страв — ОККО Drive

ОККО запустила новий сервіс: що робить

ОККО запустила новий сервіс: що робить Фото: freepik.com

Наразі ОККО Drive є на двох своїх автозаправних станціях у Львові та Тернополі. У найближчих планах – відкрити ще вісім таких точок на заправках у Львові. До кінця 2024 року у новий формат планується інвестувати $1,8 млн.

«Сучасні АЗК перестали бути місцем, куди заїжджають суто для заправки пальним, — каже операційний директор мережі ОККО Олена Ворошило. — Поряд з паливною конкуренцією, все більше загострюється конкуренція у сервісах, кави та їжі, швидкості обслуговування та діджиталізації».

ОККО бачить перспективи у новій ніші швидкого обслуговування у форматі Drive. Ідея відкриття сервісів видачі готових страв на АЗК ОККО виникла ще до війни, а тестовий ОККО Drive з’явився у Львові в 2021 році, де були відпрацьовані всі процеси та проаналізований попит клієнтів.

Цікаве по темі: Мережа ОККО отримала 1 млрд грн кредиту від ПриватБанку

У 2023 році ОККО повернулася до реалізації проєкту в оновленому форматі з футуристичним дизайном стійок замовлення та видачі страв. Заплановані інвестиції у відкриття Drive до кінця 2024 року становлять близько $1,8 млн.

Тепер водіям не потрібно виходити з автомобіля, щоб замовити їжу та напої. Дві пілотні точки вже працюють у Львові та Тернополі, і ще вісім ОККО Drive заплановано відкрити на АЗК у Львові.

Нагадаємо, що в ОККО назвали суму збитків від ворожих обстрілів. Внаслідок ворожих атак в червні ОККО втратила ще дві нафтобази. Попередня сума збитків оцінюється в $8,5 млн. Протягом 2022-2024 років була знищена або зазнала значних пошкоджень низка нафтобаз та автозаправних комплексів компанії. Загалом сума збитків по групі компаній ОККО станом на сьогодні становить $70 млн.

Раніше ми писали, хто профінансує біоетаноловий завод ОККО. Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділить €60 млн у якості кредиту українському приватному ТОВ «Лан-Ойл» у раках свого першого проєкту фінансування будівництва потужностей для виробництва біопалива в Україні з початку повномасштабної війни.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Що таке фінансові ринки: як вони працюють і чим особливі

12 країн, де немає податків на криптовалюти

Безос продасть свої акції Amazon на $5 млрд

За матеріалами: Forbes.


Prompt
#ОККО #запустила #новий #сервіс #що #робить

Source link

Оцініть статтю