Samsung насилу освоює 3-нм техпроцес, вихід придатних чіпів поки що

Uncategorized

Компанія Samsung відчуває труднощі зі збільшенням обсягів виробництва мобільних процесорів Exynos 2500 на основі 3-нм техпроцесу. За даними аналітиків TrendForce і південнокорейського видання ZDNet, рівень виходу придатних чіпів становить менше 20%. У першому кварталі поточного року цей показник був ще нижчим, але, незважаючи на поступове поліпшення, поточний рівень браку не дозволяє перейти до масового випуску. Через це експерти сумніваються, чи зможе Samsung використати свої чіпи в Galaxy S25, проте компанія своїх планів поки що не змінює.

Щоб налагодити масове виробництво потрібен рівень браку менше 40%. Підрозділ Samsung System LSI планує продовжити роботу над поліпшенням якості виробничого процесу у другій половині цього року, щоб досягти рівня виходу придатних чіпів у 60% до жовтня.

Тим часом головний конкурент Samsung, тайванська компанія TSMC, повністю завантажена замовленнями на виробництво 3-нм чіпів для Apple, NVIDIA, AMD, Qualcomm, Intel і MediaTek. У травні TSMC повідомила, що потроїла виробничі потужності для випуску 3-нм чіпів, але цього все ще недостатньо, щоб задовольнити весь попит. Компанія продовжує працювати над розширенням своїх можливостей.

Згідно з новим звітом The Korea Economic Daily, Samsung планує використовувати свої 3-нм чіпи не лише у смартфонах серії Galaxy, а й і в розумних годинниках. Виробництво другого покоління 3-нм чіпів почнеться у другій половині 2024 року на новій виробничій ділянці в Південній Кореї. Першим продуктом стане процесор для Galaxy Watch7, імовірно названий Exynos W1000, який має бути представлений у липні. Цей процесор використовуватиме передовий 3-нм техпроцес, що забезпечить підвищення продуктивності та енергоефективності на 20% порівняно з попередніми моделями.

Флагманський смартфон Galaxy S25, який має вийти на початку 2025 року, також отримає 3-нм процесор Exynos W1000. Samsung планує представити цю технологію на заході “Galaxy Unpacked” 10 липня 2024 року в Парижі, за два тижні до відкриття Літніх Олімпійських ігор.

#Samsung #насилу #освоює #3нм #техпроцес #вихід #придатних #чіпів #поки #що

Source link

Оцініть статтю