Укрзалізниця отримала ліцензію перевізника в Польщі

Лайфхаки

Укрзалізниця отримала ліцензію залізничного перевізника в Польщі

Укрзалізниця отримала ліцензію перевізника в Польщі

Укрзалізниця отримала ліцензію перевізника в Польщі Фото: freepik.com

Про це Укрзалізниця повідомила в своєму Telegram-каналі.

Компанія Ukrainian Railways Cargo Poland отримала можливість повноцінного виходу на європейський ринок залізничних вантажоперевезень.

«Продовжуємо системно працювати над євроінтеграцією залізниці та розвитком міжнародних послуг. Отримання ліцензії — це ще один крок на шляху створення повноцінного міжнародного залізничного оператора, який зможе запропонувати своїм клієнтам єдиний транскордонний транспортний сервіс. Також працюємо над розробкою та узгодженням нових міжнародних маршрутів», — наголосив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Планується, що Ukrainian Railways Cargo Poland на першому етапі своєї роботи як перевізника сконцентрується на підвищенні обсягу перевезень через українсько-польські прикордонні переходи. Таким чином польські та українські вантажовідправники отримають послугу перевезення «від дверей до дверей» та від одного оператора, без необхідності укладати низку договорів з різними компаніями.

Цікаве по темі: Укрзалізниця за підтримки Mastercard оновила сайт: що змінилось

Крім того, компанія в майбутньому планує оперувати рухомим складом для колії шириною і 1435, і 1520 мм, що дозволить ефективно працювати на усіх прикордонних переходах з Польщею. Очікується, що повноцінні комплексні послуги з перевезень Ukrainian Railways Cargo Poland розпочне вже наступного року.

Нагадаємо, що Укрзалізниця почала купувати пальне на Prozorro Market. АТ «Укрзалізниця» успішно придбала 5 тис. тон дизельного палива через електронний каталог Prozorro Market. Завдяки цьому інструменту вдалося отримати найкращу ціну, порівнюючи з прямими угодами та навіть вартістю на АЗС. Укрзалізниця придбала 5000 тон дизельного палива за 252 млн грн. У закупівлі взяли участь 6 учасників, тож завдяки високій конкуренції вдалося заощадити понад 10 млн грн.

Також ми писали, що Укрзалізниця планує побудувати власні електростанції. Виробництво електроенергії потужністю 250 МВт дасть змогу компанії частково забезпечити енергопотреби об’єктів критичної інфраструктури та споживачів по всій Україні, які підключені до розподільчої мережі УЗ, зазначив Лященко. Загальні енергетичні потреби Укрзалізниці становлять 300 МВт.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Укрзалізниця запускає нову функцію купівлі квитків

Через Дія.Підпис тепер можна повернути квиток на потяг — як саме

Укрзалізниця анонсувала зміни для пасажирів


Prompt
#Укрзалізниця #отримала #ліцензію #перевізника #Польщі

Source link

Оцініть статтю