Як штучний інтелект змінює перебіг виборів у США у 2024 році

Лайфхаки

Досягнення в галузі цифрових технологій можуть вплинути на те, як виборці, політики та журналісти бачать кандидатів й кампанію в цілому. І зараз не йдеться про прикріплення чиєїсь голови до тіла іншої людини, а скоріше, про перехід в епоху, коли відбуватиметься масове цифрове створення контенту та його поширення

Як штучний інтелект змінює перебіг виборів у США у 2024 році

Фото: pixabay.com

Через шаблони ШІ, які прості та недорогі у використанні, у 2024 році громадяни США зіткнуться з обмеженою здатністю відрізнити фейк від реального матеріалу у лавині передвиборчих заяв та зустрічних вимог, а також з невизначеністю щодо того, як ці заклики вплинуть на вибори.

Наприклад, недавній випад з боку РНК у бік президента США. Відразу після того, як президент Джо Байден оголосив про свою кампанію з переобрання, Республіканський національний комітет опублікував згенероване штучним інтелектом відео із серією зображень, що показують похмуру Америку, яка тоне в хаосі в період другого терміну правління Байдена. Відео включало сцени з вечірки перемоги чинного президента та Камали Гарріс у ніч виборів.

Проте, не схоже, що відеоряд пройшов кілька етапів ретельної добірки кадрів та редагування. Швидше за все, автори просто попросили інструмент ШІ зібрати відео, в якому докладно описується антиутопічне майбутнє США, якщо Байдена буде переобрано.

Таким чином політики можуть використовувати генеративний ШІ, щоб миттєво реагувати на перебіг кампанії. Наступного року час відповіді може скоротитися до хвилин, а не годин чи днів. ШІ вміє сканувати Інтернет, розробляти стратегію та вигадувати переконливі заклики. Це може бути промова, пресреліз, фотографія, жартівливе чи ні відео, яке розповідає про переваги одного кандидата над іншим. Як бачимо, штучний інтелект надає недорогий спосіб генерувати миттєві відповіді, не покладаючись на високооплачуваних консультантів чи досвідчених відеооператорів.

Також ШІ здатний дуже точно націлюватися на аудиторію, що має вирішальне значення у політичних кампаніях. Кандидати не хочуть витрачати гроші на тих, хто вже підтримує чи, навпаки, виступає проти їхньої кампанії. Вони орієнтовані на ту невелику кількість виборців, що вагаються, які й вирішуватимуть результат виборів. За високого рівня політичної поляризації в США, за даними на квітень 2023 року, лише 6% виборців не визначилися з вибором. Інші переваги розподіляються так: 43% підтримують Байдена, 41% — Трампа і 10% проголосують за іншого кандидата.

Використовуючи інформацію від комерційних брокерів даних, учасники кампанії зможуть точно настроїти таргетинг, охопити тих, хто ще сумнівається, і донести до них своє повідомлення, що допоможе прийняти остаточне рішення.

Крім рекламних матеріалів штучний інтелект використовується для підвищення ефективності збору коштів, орієнтуючись на потенційних донорів і виборців. Це дозволяє кампаніям з обмеженими ресурсами створювати такий самий обсяг контенту та охоплювати конкретних виборців так само ефективно, як і компаніям з великою кількістю ресурсів.

Консультанти використовують машинне навчання для збору великих обсягів даних – таких, як місцеперебування людини, дохід та звички у ЗМІ – щоб знайти закономірності, що стимулюють пожертвування чи підтримку кандидата, та створити списки з ранжуванням ймовірних прихильників.

Демократизація дезінформації

ШІ, ймовірно, демократизує дезінформацію, надавши складні інструменти звичайній людині, зацікавленій у просуванні кандидатів, яким віддає перевагу. Людям більше не потрібно бути експертами з програмування чи контент-мейкерами, щоб створювати текст, зображення, відео чи програми. Їм також не обов’язково працювати на тролевій фермі, щоб створити хаос у соцмережах. Достатньо просто використовувати передові технології для розповсюдження потрібних повідомлень.

Нові технології дозволяють людям монетизувати невдоволення та заробляти гроші на страхах, тривогах чи гніві інших людей. Генеративний ШІ може розробляти повідомлення, призначені для тих, хто незадоволений імміграцією, економікою, політикою абортів, критичною расовою теорією, проблемами трансгендерів чи війною в Україні.

Таким чином будь-хто може стати творцем політичного контенту й спробувати вплинути на виборців чи ЗМІ, використовуючи ШІ як основний інструмент взаємодії та переконання.

Раніше ми писали, що Slack анонсував запуск месенджера на основі штучного інтелекту

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Prompt
#Як #штучний #інтелект #змінює #перебіг #виборів #США #році

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар