3 безкоштовні нейромережі, що малюють за запитом

Лайфхаки

Пропонуємо вам добірку альтернативних нейромереж, здатних створювати красиві малюнки не гірше за Midjourney, але при цьому абсолютно безкоштовно

Як штучний інтелект бачить себе за малюванням. Фото згенеровано playgroundai.com

Як штучний інтелект бачить себе за малюванням. Фото згенеровано playgroundai.com

Нейромережа Midjourney, яка вміє створювати справжні витвори мистецтва, просто аналізуючи ваші слова, з кінця березня доступна тільки в платній версії. І начебто 10 доларів невелика ціна, але ті, хто хочуть поекспериментувати з функціоналом штучного інтелекту заради забави або щоб створити кілька цікавих ілюстрацій не хочуть платити за це гроші. Тому розглянемо безкоштовні альтернативи.

Bing

Нейромережа Bing — це модель глибокого навчання, розроблена командою Microsoft, яка може створювати зображення на основі слів або фраз, введених користувачем. Вона використовує технологію GAN, що складається з двох нейромереж — генератора та дискримінатора. Простими словами це працює так:

  • користувач вводить максимально докладний запит;
  • генератор Bing створює зображення на основі введених слів чи фраз;
  • дискримінатор оцінює, наскільки добре це зображення відповідає запиту.

Якщо дискримінатор незадоволений отриманим результатом і вважає, що зображення не відповідає запиту, генератор враховує це і створює нове зображення. Процес триває доти, доки дискримінатор не погодиться, що зображення повністю відповідає запиту.

Bing не просто малює випадкові зображення, а генерує картинку, використовуючи гігантські набори даних. Це дозволяє створювати максимально реалістичні картини, що містять всі зазначені деталі.

Давайте подивимося, як це виглядає на практиці. Для цього потрібно створити свій обліковий запис у Microsoft і перейти на сторінку Microsoft Bing. У рядку для вводу задаємо потрібний запит (найкраще це робити англійською). Ми прописали наступну фразу: a little girl is reading a book to a parrot (маленька дівчинка читає книгу папузі).

Bing

Bing

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке ШІ-галюцинація та як її виявити звичайному користувачеві

Усього кілька секунд і нейромережа згенерувала кілька відповідних варіантів. Зверніть увагу, що зображення абсолютно унікальні та максимально відповідають нашому запиту.

Bing

Bing

Bing

Bing

Ось ще один наш експеримент: snail with backpack crawls along the wall of a skyscraper (равлик з рюкзачком повзе по стіні хмарочоса). Декілька секунд очікування і ось що вийшло в результаті.

Bing

Bing

Bing

Bing

Bing можна використовувати для створення ілюстрацій для книг, статей та багатьох інших завдань, пов’язаних із візуалізацією текстових даних. Також нейромережу можна використовувати для розробки власних логотипів. Наприклад, ставимо завдання: create a sony playstation store logo in blue and purple colors (створити логотип для магазину Соні Плейстейшн у синіх та фіолетових кольорах). І ось результат:

Bing

Bing

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 популярних генеративних ШІ, що створюють зображення, тексти та музику

Не проблема для нейромережі й більш креативні завдання. Наприклад, просимо зобразити Біткоїн в образі людини: picture bitcoin as a human. Результат просто приголомшливий:

Bing

Bing

Bing

Bing

Bing

Bing

Переваги роботи Bing очевидні:

  • зручний та простий інтерфейс, який буде зрозумілий навіть дитині;
  • швидке створення зображень за 3-5 секунд;
  • у правій частині екрана зберігається історія згенерованих раніше зображень;
  • безкоштовний доступ.

І навіть незважаючи на те, що нейромережа все ще знаходиться на стадії розробки і не завжди створює ідеальні зображення, в цілому вона чудово справляється з поставленим завданням.

Раніше ми писали, що штучний інтелект навчився трансформувати відео: Runway випустив Gen-1.

Playground AI

Playground AI це зручний, простий, хоч і мало популярний онлайн-сервіс, який дозволяє створювати унікальні та креативні зображення (фотографії, ілюстрації, дизайн та інші види візуального контенту) за допомогою штучного інтелекту.

Playground AI пропонує широкий спектр інструментів та функцій, які можуть допомогти створити картинки, що відповідають вашим потребам. Зокрема, користувачам доступні такі інструменти та функції:

  1. Генерація зображень по запиту: ви можете ввести ключове слово або певну фразу, щоб отримати зображення, що максимально відповідає вашому запиту.
  2. Редагування зображень: можна змінювати колір, фільтри, розмір, форму та багато іншого.
  3. Створення колажів: з цією функцією легко поєднувати кілька картинок в одну.
  4. Генерація текстових описів: крім красивого зображення можна отримати правильний опис, який дозволить грамотно позиціонувати картинку на сайті.
  5. Оптимізація: функція стиснення розмірів для прискорення завантаження веб-сторінки.

Щоб розпочати роботу, створіть обліковий запис на сайті. Для зручності можна використовувати свій обліковий запис Google. Далі в поле для введення прописуємо необхідний запит, наприклад, той самий: маленька дівчинка читає книгу папузі, і ось що отримаємо в результаті:

Playground AI

Playground AI

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке GPTZero та як з його допомогою розпізнати текст, написаний ШІ — інструкція

Зображення можна редагувати в режимі онлайн і завантажити на комп’ютер або поділитися з друзями.

Щоб завершити експеримент і переконатися, що Playground AI відмінно працює, вводимо другий наш запит: слимак з рюкзаком повзе по стіні хмарочоса. Менш ніж 2 секунди і результат готовий:

Playground AI

Playground AI

Трохи більше часу потрібно на генерацію зображення на запит: picture bitcoin as a human. Але результат також вартий уваги.

Playground AI

Playground AI

Можна зробити висновок, що Playground AI є потужним інструментом для створення зображень, особливо якщо ви не маєте великого досвіду в роботі з графічними редакторами. Він дозволяє створювати до 1000 унікальних картинок на день. До того ж робить це швидко, легко і головне — безкоштовно.

Раніше ми писали, ШІ-додаток Artifact від співзасновників Instagram тепер доступний кожному — чим цікава новинка?

Dream by WOMBO

Dream by WOMBO — ще один хороший онлайн-сервіс для створення картинок за допомогою нейромереж, розроблений компанією WOMBO AI. Він використовує технології глибокого навчання для створення унікальних та барвистих зображень на основі текстового опису або ваших фотографій.

Перший варіант використання Dream by WOMBO — це можливість завантажити будь-яку фотографію, вибрати один із багатьох стилів, які надає сервіс, та запустити процес розумної обробки. Сервіс аналізує зображення та застосовує обраний стиль для створення нової картинки з потрібними вам акцентами. Серед доступних стилів у Dream by WOMBO можна знайти безліч цікавих варіантів, від реалістичних до фантастичних.

Другий варіант використання — це створення унікальних картинок за детальним словесним описом. Для цього переходимо на сайт і вводимо у рядок необхідний запит-підказку. Тут діє обмеження за кількістю символів, тому необхідно вкластися в 200 знаків.

Беремо наш перший запит про дівчинку, яка читає книгу папузі, і ось що у нас вийшло:

Dream by WOMBO

Dream by WOMBO

Dream by WOMBO

Dream by WOMBO

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Хто я і на що здатний»: Генеративний ШІ розповів нам про себе

Аналогічним чином генеруємо другий запит про равлика, що повзе по стіні хмарочоса. Результат можете оцінити самі:

Dream by WOMBO

Dream by WOMBO

Dream by WOMBO

Dream by WOMBO

На наше прохання зобразити Біткоїн в образі людини система видала такий результат:

Dream by WOMBO

Dream by WOMBO

Dream by WOMBO

Dream by WOMBO

Сервіс Dream by WOMBO зручний та простий у використанні інструмент для створення красивих та оригінальних картинок. Він може бути корисним як для професійних дизайнерів, так і для любителів експериментувати. Невеликим мінусом сервісу є нав’язлива реклама, але її можна прибрати оформивши передплату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ТОП-7 найкращих у світі програм зі штучним інтелектом, які вміють малювати

ШІ-генератор зображень DALL-E тепер доступний у пошуковій системі Bing від Microsoft

Uncreative agency: у мережі з’явився ШІ-сервіс, що безкоштовно генерує ідеї та контент

Prompt
#безкоштовні #нейромережі #що #малюють #за #запитом

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар