Першість області з футболу. Матч, який тривав 103 хвилини, завершився внічию (ФОТО) | Новини Хмельницького “Є”

Обласні новини

У Хмельницькому зустрілися дві кращі команди цьогорічного чемпіонату.

Битва лідерів, яка вже не впливала на розподіл медалей. Саме так можна назвати поєдинок чемпіонтау області з футболу, в якому хмельницький «Адреналін-ДЮСШ-1» приймав «Колос» із Полонного. Хмельничани – достроково срібні призери першості, полончани – чемпіони. Здавалося, цей поєдинок може стати формальністю для обох команд. Але в реальності – він став цікавим, безкомпромісним, емоційним та… тривав не 90 хвилин, а 103!

За календарем команди мали б зіграти другого жовтня, але команди, через участь «Колос» в чемпіонаті України серед аматорів, домовилися зіграти 25 вересня. І хмельничани, які нещодавно завдали першої поразки в обласних змаганнях команді з Полонного, в домашній грі також були дуже близькими до перемоги. Але…

Матч Адреналін-ДЮСШ-1 проти Колоса не мав жодного турнірного значення, але за духом гри нагадував такий, наче в ньому вирішується доля чемпіонстваМатч Адреналін-ДЮСШ-1 проти Колоса не мав жодного турнірного значення, але за духом гри нагадував такий, наче в ньому вирішується доля чемпіонства

Матч Адреналін-ДЮСШ-1 проти Колоса не мав жодного турнірного значення, але за духом гри нагадував такий, наче в ньому вирішується доля чемпіонства.

«Колос» вже з перших хвилин матчу почав контролювати гру та намагатися створювати напругу біля воріт господарів. Утім, гравці «Адреналіну-ДЮСШ-1» наче чекали на помилку суперника. І дочекалися. На 21 хвилині, заробивши кутовий, подача в штрафний майданчик «Колоса» завершилася тим, що гості дали можливість пробити Миколі Левандовському та відкрити рахунок у грі – 1:0.

Полончани доволі швидко могли відігратися, але після удару Дмитра Демчика головою хмельничан врятував голкіпер Євген Кондратюк. Забігаючи наперед, якби «Андреналіну-ДЮСШ-1» вдалося виграти в цьому матчі, то Кондратюка можна б було сміливо назвати героєм поєдинку. Адже він не одразово рятував свою команду від голу.

На 25 хвилині господарі знову могли вразити ворота гостей. Утім, удар Кіріла Дрезналя з розвороту з метрів 12-ти був не точним. Могли хмельничани забити і «гол у роздягальню» – але «Колос» після удару Богдана Сулими врятував Ігор Фіяло. Тож на перерву команди пішли за рахунку 1:0.

Другий тайм розпочався з масованих атак «Колоса». І вже на 48 хвилині рахунок міг стати 1:1, коли Демчик вийшов віч на віч із Кондратюком, але переграти голкіпера хмельничан йому не вдалося. А через 5 хвилин… «Адреналін-ДЮСШ-1» скористався помилкою гостей і Кіріл Дрезналь, який виходив на побачення з голкіпером гостей, перекинув м’яч через нього та вразив ворота – 2:0.

Колос грав жовтій формі, Адреналін-ДЮСШ-1 - у синійКолос грав жовтій формі, Адреналін-ДЮСШ-1 - у синій

Колос грав жовтій формі, Адреналін-ДЮСШ-1 – у синій.

Здавалося, що хмельничани близькі до того, щоб вдруге у чемпіонаті переграти «Колос». Але команда з Полонного почала діяти швидше та агресивніше в нападі, намагаючись вртяуватися від поразки. І перший «дзвіночок» біля воріт Кондратюка пролунав на 76 хвилині, коли забив Федір Семенюк, але гол не зарахували, зафіксувавши в нападника гостей офсайд. Та через 10 хвилин рахунок все ж таки став 2:1 – забив Віталій Борисевич.

Хмельничани намагалися втримати свою мінімальну перевагу. Утім, коли минуло 90 хвилин, невідомо було скільки арбітриня Катерина Руда компенсувала хвилин до основного часу, адже зупинок було немало. Та, власне, і після 90 хвилини вони були. І ось… йшла 98 хвилина – навіс у штарфний майданчик хмельничан завершився тим, що хтось із гравців господарів у боротьбі з Віталієм Борисевичем порушив правила, і Катерина Руда призначила пенальті. Віталій потребував допомоги медиків, а тому гра знову «стала на паузу». І лише на 103 хвилині відновилася, коли Богдан Скоцький реалізував пенальті, після якого і пролунав фінальний свисток – 2:2. До слова, Борисевич залишив поле лише за допомогою одноклубників, а згодом і доставили в лікарню. Як згодом розповів сайту «Є ye.ua» головний тренер «Колоса» – у Віталія Борисевича перелом носу.

Для «Адреналіна-ДЮСШ-1» дебютний сезон у чемпіонаті області завершився. Хмельничани – срібні призери. Для чемпіона області – «Колоса», ще ні. За календарем команда має ще зіграти з «Іскрою-Поділлям» із Теофіполя. Також клуб із Полонного продовжує виступати в чемпіонаті України серед аматорів. Вже 29 вересня в Полонному «Колос» прийматиме «Фенікс» із Підмонастиря Львівської області.

До вашої уваги фото з матчу «Адреналін-ДЮСШ-1» – «Колос»:

Адреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболу

Адреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболу

Адреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболуАдреналін-ДЮСШ-1 - Колос - чемпіонат Хмельницької області з футболу

Адреналін-ДЮСШ-1 – Колос: матч, який завершився внічию 2:2

Чергове «подільске дербі» та домашня звитяга «Поділля»