стартап Inalife створив платформу цифрової спадщини

Лайфхаки

Новий стартап Inalife створив платформу цифрової спадщини, яка має на меті допомогти сім’ям зберегти свої дорогоцінні спогади, створити інтерактивне генеалогічне дерево і навіть записати повідомлення для інших членів сім’ї, які будуть відтворюватися в майбутньому — наприклад, коли дитина виросте і досягне повноліття

Inalife Платформа цифрової спадщини

Платформа цифрової спадщини Фото: Inalife

Гонконгська компанія вперше запустила свій десктопний застосунок у липні. Він відразу привернув увагу користувачів і тепер стартап сподівається отримати загальносвітову популярність завдяки майбутнім випускам мобільних застосунків для iOS та Android, що мають відбутися наступного тижня.

Засновник і генеральний директор Inalife Ніколас Ворлі розповів, що на створення Inalife його надихнула втрата членів його власної сім’ї, і він зрозумів, що хотів би знати більше про їхні історії.

«Початкова ідея виникла після того, як мій дідусь по батьковій лінії помер у 1999 році від раку простати, а бабуся по материнській лінії того ж року від хвороби Альцгеймера, — розповів Ворлі в інтерв’ю TechCrunch. —Після їхньої смерті мені наснився сон, в якому я бачив їх, але вони були мого віку, 16 років, і коли я прокинувся, то зрозумів, що нічого про них не знаю, окрім того, що вони були моїми бабусею та дідусем. Це включало в себе те, якими вони були в моєму віці, які в них були голоси, коли були молодими, або які їхні історії, — і це просто зробило мене неймовірно сумним. У той момент я хотів придумати спосіб зберегти спогади наших родин, і я продовжував думати про це з плином часу».

Ця ідея визрівала, аж поки він сам не став батьком з народженням сина у 2019 році, що заохотило Ворлі рухатися далі з цією ідеєю. А після народження синів-близнюків у 2021 році та втрати тещі наступного року, він розробив план запуску стартапу, щоб допомогти іншим також зберегти свою цифрову спадщину.

Цікаве по темі: Заробіток за навчання ШІ для кожного: Synesis One запускає унікальний застосунок

Щоб користуватися Inalife, користувачі можуть безкоштовно зареєструватися та отримати ліміт пам’яті у 100 МБ сховища. Вони створюють свій профіль, де додають інформацію про себе та бібліотечні альбоми, наповнені фотографіями, відео, аудіофайлами і навіть документами. Щоб додати більше даних або створити субрахунки, користувачі повинні перейти на платний план підписки. Вони починаються від $5,99 на місяць за 5 ГБ і варіюються до 30 ГБ за $19,99 на місяць. Додатковий обсяг пам’яті також можна додати за ціною $1,99 за 1 ГБ.

Після створення облікового запису ви можете приєднатися до інших членів сім’ї, додавши їх до свого генеалогічного дерева. Кожен член сім’ї отримує запрошення і може вказати, як він пов’язаний з вами. Після приєднання вони також можуть переглядати генеалогічне дерево і дізнаватися більше про інших членів сім’ї, а також додавати власні альбоми та інформацію про себе. Також можна створити субакаунти для членів сім’ї, які померли, або для тих, хто ще занадто малий, щоб створювати власні профілі. Діти можуть отримати контроль над своїм профілем через процес передачі, коли вони стануть старшими.

Крім того, користувачі можуть надсилати членам сім’ї повідомлення, які інші зможуть прослухати пізніше.

«Відкладені в часі повідомлення — це новий спосіб збереження спогадів у капсулі часу, щоб близькі могли отримати їх у визначену дату в майбутньому», — пояснює Ворлі.

Читайте популярне: Українці за кордоном отримали топовий застосунок для комунікації — I’m Ukrainian

Користувачі також можуть вказати особу, яка керуватиме їхнім акаунтом, якщо з ними щось трапиться.

Ворлі каже, що ці особисті сімейні дані не передаються третім особам, а застосунки не містять реклами, оскільки вони оплачуються за підпискою.

Запуск мобільних застосунків, запланований на 5 вересня, має на меті вийти на ширший ринок.

«Оскільки майже 7 мільярдів людей у всьому світі користуються смартфонами і на них зберігаються наші найдорожчі фотографії та спогади, запуск мобільних версій Inalife став наступним етапом нашого плану, спрямованого на те, щоб допомогти зблизити сім’ї і дати їм можливість спілкуватися між поколіннями, — сказав Ворлі. — Ми продовжуємо збільшувати нашу базу передплатників, ми в захваті від перспектив компанії і зосереджені на тому, щоб надавати клієнтам автентичний і цінний сімейний досвід, а також на тому, щоб пояснювати користувачам в усьому світі, наскільки важливо зберігати їхню цифрову спадщину».

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Венчурне фінансування стартапів Web3 стрімко падає: причини та прогнози

Який український стартап отримав $900 тисяч інвестицій

Український фонд стартапів озвучив основні досягнення за останні декілька років

Prompt
#стартап #Inalife #створив #платформу #цифрової #спадщини

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар