АТ «Хмельницькгаз» на 81% підвищив тарив на розподіл газу

Новини міста

Відповідно до постанови Національної комісії на період з 01 січня 2020 року до 30 червня 2020 року включно: тариф на послуги розподілу природного газу – у розмірі 0,87 грн за 1 м-3 на місяць (без урахування ПДВ); структуру тарифу на послуги розподілу природного газу згідно з 01 липня 2020 року: тариф на послуги розподілу природного газу – у розмірі 0,92 грн за 1 м-3 на місяць (без урахування ПДВ);

Таким чином, з 1 січня тариф на розподіл газу АТ «Хмельницькгаз» становитиме 1,66 грн за кубічний метр (без ПДВ), а з ПДВ – 1,99 гривні,  тобто у порівнянні з попереднім зросте на 89 копійок, або на 81%.

Також на сайті компанї опрлюднел структуру оплати за тариф , а саме споживачь сплачує рівними настинами на протязі всього року .

Розрахунки споживача за послугу розподілу природного газу, що надаються АТ «Хмельницькгаз» за договором розподілу природного газу, здійснюються, виходячи з величини річної замовленої потужності об’єкта (об’єктів) споживача та оплачуються споживачем рівномірними частками протягом календарного року. При цьому, для побутових споживачів, річна замовлена потужність визначається, виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу за період з 01 жовтня 2019 року по 30 вересня (включно) 2020року.

Місячна вартість послуги розподілу природного газу визначається як добуток 1/12 річної замовленої потужності об’єкта (об’єктів) споживача на тариф, встановлений НКРЕКП із розрахунку місячної вартості одного кубічного метра замовленої потужності.

Джерело
Оцініть статтю