Електричний конвертоплан Midnight уперше політав як літак (відео)

Uncategorized

Компанія Archer, що спеціалізується на розробці електричних аеротаксі, оголосила про успішне проведення льотних випробувань свого прототипу електроконвертоплана Midnight.

Під час випробувального польоту, який відбувся 8 червня 2024 року в Каліфорнії, конвертоплан продемонстрував можливість переходу від вертикального зльоту до горизонтального польоту. Спочатку Midnight злетів вертикально, використовуючи тягу 12 роторів. Після цього він поступово набрав швидкість, нахиляючи шість передніх пропелерів для переходу в режим горизонтального польоту з опорою на крило. Під час випробувань конвертоплан розвинув швидкість понад 160 кілометрів на годину, що було задокументовано у пресрелізі компанії. Archer також опублікувала відео цього польоту.

Midnight є повністю електричним конвертопланом з вертикальним зльотом і посадкою, розрахованим на перевезення чотирьох пасажирів та одного пілота на відстань до 80 кілометрів. Його високо розташоване літакове крило має 12 роторів, розміщених на поперечних балках. Шість задніх пропелерів мають фіксовану площину обертання, тоді як передні можуть відхилятися в діапазоні 90 градусів. Маса апарату становить близько трьох тонн. Перший політ Midnight відбувся в жовтні 2023 року.

У найближчі місяці Archer планує продовжувати відпрацьовувати польоти Midnight за змодельованими комерційними маршрутами, щоб підтвердити готовність літального апарату до експлуатації. Наприкінці року компанія має намір розпочати пілотовані випробувальні польоти, що стане важливим кроком до комерційного використання аеротаксі.

Стаття Електричний конвертоплан Midnight уперше політав як літак (відео) з’явилася спочатку на Цікавості.

#Електричний #конвертоплан #Midnight #уперше #політав #як #літак #відео

Source link

Оцініть статтю