Футбол. «Поділля» – «Буковина»: два пенальті, боротьба та нічия (ФОТО) | Новини Хмельницького “Є”

Uncategorized

У Хмельницькому відбувся матч 9 туру чемпіонату України з футболу в першій лізі.

У гості до хмельницького «Поділля» завітала чернівецька «Буковина». Саме ця команда два своїх попередніх матчі грала з іншими представниками Хмельниччини в першій лізі. У Кам’янці-Подільському «Буковина» програла «Епіцентру» 2:1, а потім вдома перемогла 1:0 «Агробізнес» з Волочиська. Цього разу в Хмельницькому чернівчанам вдалося зіграти внічию 1:1.

«Поділля», яке поки має в активі лише одну перемогу, прагнуло здобути другу. Утім, в матчі проти «Буковини» команді не міг домогти Кирило Костенко, який травмувався. Та й головний тренер хмельничан Віталій Костишин вимушений був керувати командою з трибун, адже в минулому турі в матчі проти «Карпат» Віталій Володимирович отримав червону картку.

Віталій Костишин, головний тренер ПоділляВіталій Костишин, головний тренер Поділля

Віталій Костишин був вимушений керувати гравцями “Поділля” з трибуни.

Перший небезпечний момент у грі створили гості, коли на 13 хвилині заробили штрафний в 25 метрах від воріт «Поділля». Василь Палагнюк майстерно пробив, але не влучив у ворота. А далі… на 16 хвилині захисник «Буковини» помилився з передачею на партнера і Ярослав Доброхотов проштовхнув собі м’яч на хід повз Кирила Пасічника, котрий, намагаючись перервати атаку хмельничан, влучив у ногу півзахисника «Поділля». Порушення правил відбулося на лінії штрафного майдачника гостей, а тому арбітр поєдинку призначив пенальті у ворота «Буковини». Євген Задоя влучно пробив одинадцятиметровий і рахунок став 1:0.

Хмельничани намагалися збільшити свою перевагу, але справа до удару по воротах суперника ніяк не доходила. Натомість чернівецьці футболісти на 30 хвилині могли відігратися, але Віталій Фарасєєнко з лінії воротарського майданчика пробив не лише повз голкіпера «Поділля», а й воріт.

На 37 хвилині матчу м’яч вдруге побував у сітці воріт гостей. Щоправда, гол Максима Войтіховського не зарахували, оскільки форвард хмельничан перебував у положенні поза грою. Тож на перерву команди пішли за рахунку 1:0.
А вже на початку другого тайму Олександр Цибульник необачно віддав пас на голкіпера Дмитра Непогодова і той в боротьбі з Василем Палагнюком зачепив нападника «Буковини», він впав… і пенальті. Цього разу в ворота хмельничан. Палагнюк заробив, він же і пробив – рахунок став 1:1.

Далі в матчі було багато боротьби та майже без ударів по воротам. Утім, були моменти, коли хмельничани могли розраховувати на те, що зможуть знову повести в рахунку. Але, якщо удару Дмитра Пріхни на 66 хвилині не вистачило влучності, то з ударом Задої на 76 хвилині впорався голкіпер «Буковини». Тож матч так і завершився внічию 1:1.
Вже завтра свої матчі 9 туру проведуть інші представники Хмельниччини. В Кам’янці-Подільському «Епіцентр» прийматиме «Ниву» з Бузової Київської області, а «Агробізнес» у Волочиську зіграє з івано-франківським «Прикарпаттям».

«Поділля» ж тепер готуватися до поєдинку 10 туру – 29 вересня в Хмельницькому проти «Прикарпаття».

До вашої уваги фото з матчу «Поділля» – «Буковина»:

Максим Войтіховський поки не може забити свій дебютний гол за ПоділляМаксим Войтіховський поки не може забити свій дебютний гол за Поділля

Максим Войтіховський поки не може забити свій дебютний гол за Поділля.

Поділля - Буковина - матч 9 туру в Першій лізі, який пройшов у ХмельницькомуПоділля - Буковина - матч 9 туру в Першій лізі, який пройшов у Хмельницькому

Руслан Соболевський, помічник головного тренера ПоділляРуслан Соболевський, помічник головного тренера Поділля