провідні гравці ринку про Money 20/20

Лайфхаки

Конференція Money 20/20 в Амстердамі, що проходила з 6 по 8 червня, залишила незабутні враження, якими вирішили поділитись провідні гравці ринку

Money 2020

Money 2020 Фото: europe.money2020.com

Нагадаємо, що захід відбувався в конференц-залі Amsterdam RAI з метою продемонструвати інноваційні напрацювання провідних фінтех-компаній з усього світу, заглибитися у виклики сьогодення та разом визначити, що чекає на грошову екосистему в Європі та за її межами.

На Money 20/20 Europe відбулись зустрічі з національними та міжнародними експонентами, які працюють в різних напрямках, зокрема: Управлінські послуги, Фінанси, Фінансові холдинги.

Детальніше про програму конференції читайте тут.

«На конференції Money20/20 переповнена аудиторія почула виступ Чалапаті Неті (Chalapathy Neti), керівника відділу ШІ в Swift, а також лідерів інновацій з BBVA, NVIDIA та ING, щоб обговорити, як ШІ інтегрується в різні функції — від управління активами до виявлення шахрайства та обслуговування клієнтів, — йдеться у повідомленні Swift.

ChatGPT від OpenAI дав нам уявлення про можливості машинного навчання, і на конференції Money20/20 було розглянуто можливості інтеграції генеративного ШІ в бізнес.

«Наше прагнення до об’єднаного ШІ полягає у створенні наборів даних, які відкриють можливості для інновацій у сферах, про які ми ще навіть не думали», — сказав Чалапаті.

Повідомлення Swift

Повідомлення Swift

«Весела розмова біля каміну з моєю подругою Сімоною Майні (CEO, Elliptic) на Money20/20. Ми говорили про перший і найважливіший принцип роботи Stripe («користувачі насамперед»), використання штучного інтелекту для підвищення продуктивності розробників, а також про швидку доставку та створення надійної інфраструктури», — написав у Linkedin.com Девід Сінглтон, технічний директор у Stripe.

Пост Девіда Сінглтона на Linkedin.com

Пост Девіда Сінглтона на Linkedin.com

Цікаве по темі: Як бізнесмену початківцю залучити кошти: що таке краудфандинг та як він працює

«Для мене було честю представляти український фінтех на Fusion Stage Money20/20 в Амстердамі разом з Михайлом Рогальським з monobank. Дякую Джессу Тернеру з Mastercard та Дону Гінзелу з Holland FinTech за організацію панелі! І особлива подяка Михайлу Федорову, віце-прем’єр-міністру України, за те, що він відкрив сесію відеозверненням», — зазначила Світлана Сергійчук, Co-Founder в Neofin.

Також вона розповіла про кілька фактів щодо українського фінтеху під час війни:

  • дисципліна погашення кредитів не змінилася за час війни, згідно з даними пана Михайла та monobank;
  • рівень податкових платежів зріс лише тому, що люди вирішили добровільно сплатити податок заздалегідь, щоб підтримати країну. Як це круто;
  • жодного панічного зняття готівки. На початку війни черги до банкоматів тривали лише один день. Відсутність хаотичних платежів врятувала банківську систему в найризикованіший час;
  • банки продовжують підключатися до рішень Neofin і думати про інновації в своїх кредитних операціях. Ми пишаємося такими банками, як Юнекс Банк, який, незважаючи на всі труднощі, успішно запускає кейси кредитування за допомогою Neofin;
  • те, що для українського фінтеху вже стало буденністю, в більшості країн світу звучить як казка. Банківська персональна кредитна програма з видачею за 10 хвилин на будь-яку картку будь-якого банку — так, наші клієнти вже це роблять! А повноцінний продукт у них був готовий за місяць;
  • війна — це виклик, але українські фінтехи сприйняли її як можливість вивести діджиталізацію банківського сегменту на новий рівень. Дистанційне обслуговування клієнтів та випуск віртуальних карток — це те, що допомагає банкам продовжувати працювати в умовах, коли добиратися до відділення складно.

«Поки наші домівки обстрілюють, бомбардують, топлять екоцидом — ми все одно продовжуємо рухатися вперед. І не плануємо зупинятися! Дякуємо Mastercard — для нас велика честь бути частиною Start Path Ukraine та продовжувати працювати над фінтех-інноваціями для української економіки», — додала Світлана Сергійчук.

Світлана Сергійчук і Михайло Рогальський

Світлана Сергійчук і Михайло Рогальський

«Програма Mastercard Start Path підтримує фінтех-інноваторів в Україні, щоб допомогти зміцнити економічну стійкість та сприяти процвітанню в глобальному масштабі. Для нас було честю приєднатися до monobank, Neofin solutions, Holland FinTech та Михайла Федорова на money2020eu, щоб поділитися тим, як фінтехи відчиняють двері до довгострокового економічного здоров’я України. Ласкаво просимо до наступної економіки», — написала Джесс Тернер, EVP — керівниця відділу глобального відкритого банкінгу та API в Mastercard.

Повідомлення Джесс Тернер

Повідомлення Джесс Тернер

Популярне по темі: Яке майбутнє криптовалют та NFT: бліц-інтерв’ю з експертами Львівської конференції

«Цього тижня я мала честь вперше відвідати конференцію Money20/20. Це неймовірна можливість почути безпосередньо від лідерів Mastercard, експертів галузі та неймовірних особистостей про платіжні інновації, які змінюють наш спосіб життя, роботи та ведення бізнесу», — зазначила Аманда Рубін, SVP Global Head of Sales & Marketing в Enthusiast Gaming.

Пост Аманди Рубін

Пост Аманди Рубін

«Конференція Money 20/20 була заснована, щоб зламати стереотипні уявлення про бізнес-конференції. Вона стала найбільш затребуваною подією у своєму роді, де експерти та ентузіасти можуть налагодити нові партнерські відносини, надихнути один одного та вивести світ фінансів та технологій на новий рівень», — йдеться в повідомленні Deloitte.

Зазначається, що окрім 2300 провідних фінтех-компаній та 350 спікерів з усього світу, цьогорічну конференцію відвідав колега Deloitte — Іво Апетауер, експерт в галузі FinTech.

«Технологічні інновації мають сильний вплив на розвиток фінансового ринку. Те, як фінансові установи впроваджують нові технології сьогодні, відіграватиме значну роль у найближчі роки і, можливо, значною мірою визначатиме, як виглядатиме наше життя. Money 2020 — це можливість для мене та Deloitte дізнатися про новітні технології та тенденції і продовжувати допомагати клієнтам ставати організаціями майбутнього», — додав Апетауер.

Пост Deloitte

Пост Deloitte

«Сьогодні я мала честь спілкуватися з Аннері Вреугденхіл та Джеффом Тайссеном на конференції Money 2020, щоб обговорити, як банки думають про генеративний штучний інтелект та використовують його. Ми розглянли все — від ризиків до впровадження технології, а також конкурентні переваги її використання. Основний висновок: це найважливіша технологія в моїй кар’єрі», — сказала Емілі Тернер, керівниця відділу розвитку бізнесу Citi.

Повідомлення Емілі Тернер

Повідомлення Емілі Тернер

Ознайомтесь з іншими популярними матеріалами:

Експансія українським бізнесом світу під час війни — чи на часі вона?

Топ-5 міжнародних маркетплейсів, де можуть торгувати українці

В Україні вперше зареєстрували кредитні ноти — деталі

Prompt
#провідні #гравці #ринку #про #Money

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар