Просунути веб-сайт у системі Google – трудомісткий процес. Коли люди шукають щось у пошуковому рядку, вони рідко заходять на другу сторінку, тому для більшого напливу відвідувачів та потенційних клієнтів краще займати верхні рядки. Здійснювати просування сайтів у топ 10 складно, тому що потрібно випередити ресурси, що вже не один рік займають лідируючі позиції. Найкраще з оптимізацією сайтів справляються спеціалізовані агенції.
Етапи просування
Для ефективного та якісного розкручування веб-ресурсів у ТОП-10 Google необхідно провести SEO-оптимізацію. Вона дозволяє підняти позиції на певний запит користувача в пошуковому рядку. Відповідно більше людей почнуть відвідувати майданчик.
Також просунути сайт у Google можна за допомогою:
- соціальних мереж;
- email-маркетингу;
- пошукової реклами;
- вивчення конкурентів
Найякісніший результат дає SEO-оптимізація. Від внутрішнього змісту сторінки та технічних особливостей залежить її читабельність системою Google. Важливо створити коротке, але суттєве семантичне ядро. На ньому ґрунтуватиметься наповнення ресурсу. Категорії не повинні бути переповненими.
Потрібно дотримуватись унікальності при можливості – так буде легше пробитися в ТОП-10 системи Google. Ідентичний зміст з іншими інтернет-магазинами, або компаніями перешкоджатиме знаходженню нових відвідувачів. Оптимізація технічних характеристик також відіграє значну роль. Іноді ресурс не просувається не через поганий контент, а через порушення правильного розміщення в мережі.
Розміщення у соціальних мережах реклами закликає цільову аудиторію відвідати сайт. Число користувачів зростає, завдяки чому ця сторінка просувається вгору пошукача. Еmail-маркетинг з цікавою інформацією, акціями, знижками для постійних та нових клієнтів працює як дошка оголошень. Пошукова реклама виникає як рекомендація для введення ідентичного запиту в мережі. Її функції такі ж, як у email-маркетингу, проте тут Google вже бачить майданчик в системі.
Спостереження за конкурентами з ідентичною діяльністю дає змогу подивитися на чужі помилки і не допускати їх самому. Так ресурс швидше удосконалюється.
Виконуючи всі ці дії за певний термін, можна досягти знаходження сторінки в топі пошукових результатів мережі. Проте важливо пам’ятати, що цей процес нелегкий і довгий. Гарантувати добрий ефект можуть лише професіонали.
Недоліки самостійного просування
Професійне та самостійне просування сайтів у топ 10 якісно відрізняється і за результативністю, і за терміном проведення робіт. Агентства регулярно виконують такі замовлення, тому для них це звичайна діяльність. Самостійне розкручування найчастіше робиться вперше, без належних знань та вмінь. У разі невдачі ентузіазм зникає, чого не скажеш спеціалізованих компаніях.
Агентства розподіляють між співробітниками завдання щодо просування веб-сторінки, при цьому розробники взаємодіють між собою, що благотворно позначається на результаті. Тому для розкручування сайту в ТОП-10 Google не обійтися без їхніх послуг.
#Що #потрібно #зробити #для #просування #сайту #ТОП #Google
Source link