Solana (SOL) – третя кріптовалюта після Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH)

Криптовалюта

За прогнозами світового інвестиційного гіганта Franklin Templeton, управляючого активами на $1,6 трлн, криптовалюта Solana (SOL) випередить стейблкоїни USDT від Tether і BNB від Binance та стане третьою кріптовалютою за розміром капіталізації криптовалютою після Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH).

Експерти глобальної інвестиційної компанії з трильйонним капіталом Franklin Templeton розповіли, що власна монета блокчейн-платформи Solana — SOL — може стати третім найбільшим криптоактивом

Що таке Solana (SOL)?

Solana – це високошвидкісна блокчейн-платформа для децентралізованих додатків (dApps) з підвищеною пропускною спроможністю, швидкими транзакціями та низькими комісіями. Її native токен називається SOL.

Чому Solana може стати третьою за величиною крипто?

Згідно зі звітом Franklin Templeton, Solana демонструє значне зростання загальних комісій, обсягів децентралізованого обміну та має “унікальну кваліфікацію”, щоб скористатися наступною хвилею впровадження крипто у таких секторах:

  • Децентралізовані мережі фізичної інфраструктури (DePIN)
  • Платежі, особливо мікроплатежі
  • Невзаємозамінні токени (NFT)
  • Централізовані книги лімітованих замовлень (CLOB) з оплатою за потік замовлень

Чинники зростання Solana

  • Популярні додатки в екосистемі Solana, такі як Jito та Pyth, викликали “ефект багатства на мільярд доларів”, що піднімає курс SOL та інших токенів екосистеми.
  • Очікується більше airdrop-ів та зростання мемних монет у найближчі місяці.
  • Solana захопила левову частку криптоактивності, спричиненої цими викидами.

Проблеми з перевантаженням

Однак безпрецедентний попит на Solana призвів до проблем із перевантаженням мережі та збоїв транзакцій протягом декількох місяців. Розробники випустили оновлення v1.17.31 для вирішення цієї проблеми, хоча й не повністю.

Загалом, потенціал Solana та інновації в її екосистемі можуть дозволити їй стати однією з провідних крипто, на думку інвестиційного гіганта Franklin Templeton.

Оцініть статтю