В Україні дедалі популярнішим стає блогерство. Для донесення своєї думки блогери використовують соцмережі, окремі блог-платформи та створюють свої сайти.
Кожен може вести блоги, можливо не кожного буде цікаво дивитися чи слухати. Немає окремої професії з університету, де навчають блогерству. Блоги ведуть політики, журналісти, письменники, лікарі, бізнесмени, фітнес-тренери та звичайні домогосподарки. Їхня аудиторія вимірюється десятками, а подекуди й сотнями тисяч підписників. А тому не можна недооцінювати вплив блогерів на суспільну думку та свідомість.
16 грудня 2020 село Самчики та місто Старокостянтинів відвідали група блогерів, які беруть участь у промо-турі для інтернет-блогерів задля підтримки та популяризації внутрішнього туризму в Україні, зокрема на Хмельниччині.
Інна Величко – керівник проекту інституційної підтримки Українського культурного фонду “Вишиваний шлях” очолює інформаційний промо-тур для інтернет-блогерів, вона розповідає: “Цей проект підтримується українським культурним фондом у 2020 році. Ми організували таку поїздку, мета якої популяризувати можливо не дуже відомі широкому загалу туристичні місця у тому числі і сільський зелений туризм. Ми не могли не приїхати у Самчики, аби розказати про досвід ентузіастів – людей, котрі перетворили це село на туристичну Мекку. Можливо якщо сюди буде їздити більше туристів, то знайдуться кошти на дороги, на реставрацію маєтку, на мости. Сьогодні люди можливо не дуже довіряють телебаченню, чи сюжети виходять не у той час, але є велика мережа інтернет, яка сьогодні полонила майже усіх українців і є такі особистості – блогери, яких люди знають особисто і віртуально. Люди прислухаються до їхньої думки, тому у нашій команді близько 20-ти блогерів, які долучились до проекту і популяризують саме такі туристичні маршрути на своїх сторінках. Ми їх відбирали не по дружбі а по тому, що вони роблять для суспільства і як вони ведуть свої сторінки. Серед таких відомих блогерів у нас був “Дімон Пройдисвіт” з Черкащини, група “Патріотичні екскурсії Україною”, багато тревел-блогерів, які висвітлюють саме подорожі і цікаві мандрівки нашою Україною. Наш проект включає три області – Черкащину, Житомирщину та Хмельниччину. І ми ось проїхали Черкащину, Житомирщину, наразі відбувається тур теренами Хмельницької області. З допомогою пана Сергія Толстіхіна – уповноваженого представника Спілки сільського зеленого туризму на Хмельниччині, директора Туристично-інформаційного центру – ми мандруємо маршрутом, котрий нам запропонували. На хмельниччині маршрут означений Самчиками, Старокостянтиновом, далі – Гриців, Ізяслав, Антоніни, Хмельницький. Також їдемо на Бакоту, Камянець-Подільський, Меджибіж”.