The New Yorker, Wired і Vogue, як і деякі інші відомі сайти, заблокували для українців платну підписку. Як обійти технологічне ембарго?
Блокування користувачів з України міжнародними сервісами вже стало звичною справою. Перш за все це обумовлено санкціями, під якими знаходяться окуповані території (компанії не знають, як диференціювати користувачів та бояться порушити правила).
Нагадаємо, що перед The New Yorker, Wired і Vogue були Steam, Airbnb та нашумівший OpenAI зі своїм штучним інтелектом ChatGPT (до речі, як скористатись останнім читайте в матеріалі).
«Через санкції вони повинні блокувати «ЛДНР»/Крим. Вони не знають, як їх відрізняти від клієнтів з решти України», — пояснив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков, чому блокують українців OpenAI.
Популярний американський журнал про технології Wired не пояснює, чому прийняв саме таке рішення, просто зазначивши:
«На жаль, зараз ми не пропонуємо підписки для України. Стежте за оновленнями на нашому вебсайті».
Портфель холдингу складається з 25 видань, у тому числі The New Yorker, Vogue і Glamour.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як змінити мобільного оператора, зберігши власний номер телефону, та не втратити гроші на рахунку
Фото: techcrunch.com
Як розблокувати доступ
Обійти подібні блокування дозволяє реєстрація через номер телефону ЄС або США та паралельний вхід за допомогою VPN. Отримати такий номер можна на спеціальному сервісі, наприклад, JuicySMS.
Інколи доводиться спочатку реєструвати нову пошту через закордонний номер, перебуваючи в режимі «інкогніто» в браузері. Система працює наступним чином:
- користувач реєструється на сервісі отримання тимчасового номеру телефона (вони бувають безкоштовні, та за незначну платню, наприклад, на JuicySMS потрібно покласти на рахунок 3 євро, їх вистачить на всю процедуру);
- далі проходить реєстрацію за допомогою нового телефону на платформі, яка заблокована в Україні (The New Yorker, Vogue і Glamour);
- код-підтвердження (потрібен у процесі реєстрації) можна отримати на сервісі тимчасового номера (наприклад, JuicySMS, якщо скористатися саме цим сервісом).
Після цієї процедури VPN можна вимикати, також не знадобиться і режим «інкогніто».
Якщо виникли якісь складнощі, можна скористатись іншим методом — зайти на ресурс через посередника (Telegram-канал, додаток Google Chrome тощо). Нерідко за це також треба заплатити, а функціонал (якщо мова про ChatGPT) урізаний.
Детальніше інструкцію (як приклад) можна подивитись у матеріалі про те, як обійти блокування ChatGPT.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Корисні функції Google Meet, які можуть стати у нагоді кожному
Як придбати Starlink та доставити через Нову пошту або Meest
ТОП-6 найкращих гаджетів з виставки CES 2023, які можна купити прямо зараз
Prompt
#Як #українцям #відновити #підписку #на #Yorker #Wired #Vogue #інструкція
Source link