3 криптофірми увійшли до десятки провідних фінтех-єдинорогів світу

Лайфхаки

Традиційно серед фінтех-єдинорігів домінували банківські та платіжні платформи, але поява криптокомпаній, схоже, змінює ландшафт галузі. Ринок криптовалют дорослішає

3 криптофирмы вошли в десятку ведущих финтех-единорогов мира

Фото: depositphotos.com

Завдяки даним, отриманим Finbold, ми бачимо, що три криптовалютні компанії з сукупною оцінкою в $42,3 млрд увійшли до списку 10 провідних фінтех-єдинорогов світу станом на четвертий квартал 2022 року. На десять найбільших фінтех-єдинорогів припадає загальна оцінка у $273,7 млрд.

Платіжний гігант Stripe є найціннішим фінтех-єдинорогом з $95 млрд оцінної вартості, за ним слідує Checkout.com з $40 млрд. Претендент зі Сполученого Королівства, банк Revolut, займає третє місце з $33 млрд, за ним слідує Chime з $25 млрд.

З криптовалютних компаній лідером є Ripple, що базується в США. Вона оцінюється в $15 млрд і посідає п’яте місце у загальному заліку. Blockchain.com займає шосте місце з оцінкою $14 млрд. NFT-платфома OpenSea з оцінкою $13,3 млрд стала восьмим за цінністю фінтех-єдинорогом у світі.

Вплив криптєдинорогів

Поява фірм, орієнтованих на блокчейн, у списку топ-10 єдинорогів є віхою, що демонструє зростаючу актуальність та важливість криптоіндустрії у фінансовому секторі.

Криптостартапам вдалося збільшити свою оцінну вартість, попри те, що у 2022 році у загальному криптовалютному просторі панували ведмеді. Це підкреслює той факт, що технологія блокчейн, що лежить в їх основі, не постраждала під час тривалого спаду, викликаного в першу чергу макроекономічними й нормативними проблемами, а не якими-небудь недоліками технології. Так само економічні умови сприяли уповільненню фінансування, оскільки інвестори не діяли, намагаючись оцінити ситуацію.

Місця проживання єдинорогів

США залишаються провідним напрямом для єдинорогів завдяки поєднанню факторів, до яких входять: добре розвинена індустрія венчурного капіталу, культура, що заохочує підприємництво та інновації, великий та багатий споживчий ринок, різноманітна економіка з різними галузями та нормативно-правове середовище, що підтримує бізнес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США вдвічі більше єдинорогів, ніж у Китаї та Індії разом: Інфографіка

Сприятливе середовище в США стає ворожим для криптокомпаній, враховуючи невизначеність регулювання, яка загрожує існуванню фірм у регіоні. Проте криптовалютні фірми мають перевагу — вони можуть з легкістю релокуватися, оскільки їх не обмежують географічні кордони. Наприклад, після придушення криптовалют у Китаї багато стартапів переїхали або відкрили свій бізнес в інших країнах. Сьогодні ж існують побоювання, що суворі правила у США можуть призвести до аналогічних кроків криптоєдинорогів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Prompt
#криптофірми #увійшли #до #десятки #провідних #фінтехєдинорогів #світу

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар