3 криптовалюти, якими краще не торгувати наступного тижня

Лайфхаки

Три криптовалюти, торгувати якими не варто наступного тижня, враховуючи дані RSI від CoinGlass на 13 січня

3 криптовалюти, якими краще не торгувати наступного тижня

Фото: pixabay.com

Трейдери можуть використовувати різні стратегії управління ризиками, одним із ключових принципів яких є уникнення перекупленості криптовалют. Такий підхід особливо ефективний для захисту трейдерів від раптових змін трендів, які можуть призвести до значних втрат.

В арсеналі інструментів для управління ризиками виділяється індекс відносної сили (RSI). Його часто використовують, щоб визначити, коли актив перекуплений, адже цей показник може вказувати на низхідну тенденцію, що насувається.

Finbold виокремив три криптовалюти, торгувати якими не варто наступного тижня, враховуючи дані RSI від CoinGlass на 13 січня. Ethereum Name Service (ENS), Sui Network (SUI) і ConstitutionDAO (PEOPLE) демонструють сигнали перекупленості та, відповідно, додаткові ризики.

ConstitutionDAO (PEOPLE)

За даними CoinMarketCap, “ConstitutionDAO” — це зірваний експеримент. Проте спекулянти продовжують торгувати його токеном PEOPLE з напрочуд позитивними короткостроковими результатами. Ба більше, PEOPLE демонструє імпульс перекупленості, судячи з його 24-годинного RSI в 70,17.

Токен ConstitutionDAO торгується за ціною $0,0399 на момент написання статті, знизившись на 4% за день, але з тижневим індексом відносної сили 85,17. Інвесторам слід уникати торгівлі PEOPLE через відсутність органічної цінності.

Ethereum Name Service (ENS)

Попри значний попит на Ethereum Name Service, ENS поки що краще уникати в торгівлі. Про це свідчить RSI на 77 і майже 89 пунктів на денному і тижневому графіках відповідно. Наразі ENS торгується за ціною $22,99 за токен, знизившись на 8,8 % за останні 24 години.

Sui Network (SUI)

SUI також сигналізує про перекупленість з 75,48 і 84,35 пунктами RSI на денному і тижневому таймфреймах відповідно. Sui Network заслужила увагу інвесторів Web3 завдяки своїй високій масштабованості рішення рівня 1 і моделі, орієнтованої на активи, подібно Radix (XRD) і MultiverX (EGLD). SUI демонструє зростання на 5,35% за останні 24 години, торгуючись на рівні $1,27 на момент написання матеріалу.

Загалом перераховані криптоактиви найближчим тижнем з низки причин можуть не стати ідеальним варіантом для інвестицій, і поки що їх краще уникати. При цьому важливо проводити власні дослідження і завжди бути напоготові, оскільки ситуація в цій галузі може досить швидко кардинально змінитися.

Вам може бути це цікаво:

Prompt
#криптовалюти #якими #краще #не #торгувати #наступного #тижня

Source link

Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар