30 млн на генератори витратить Хмельниччина за грудень.

Обласні новини

З початку місяця генератори активно закуповують для навчальних закладів.

А от за три місяці сума, яку бюджетні установи області запланували на придбання генераторів, сягає понад 100 млн гривень.

Залишитись без світла, води і зв’язку – не страшний сон, а нові реалії багатьох українців. Події жовтня показали, що повне або часткове знеструмлення для Хмельницького цілком реальне. 

Генератори можуть стати в нагоді на випадок відключення електропостачання. Дизельний або бензиновий генератори дозволять на певний час увімкнути електроенергію. Це може бути будь-яке електричне обладнання, якщо воно відповідає потужності. Вищевказані генератори працюють на бензині або дизелі, який можна придбати на заправках. Але варто додати, що користуватись такими приладами краще у дворі багатоповерхівки чи приватного будинку. 

Найбільші були проблеми після пошкодження енергетичного об’єкту в Дальніх Гречанах. Там у мікрорайоні приватного сектору і в будинках, які були безпосередньо заживлені через завод “Новатор”, на вулицях Тернопільській і Молодіжній, по кілька діб не було світла. 

 Муніципальні управляючі компанії закупили за власний кошт 150 невеликих генераторів потужністю близько трьох кіловат. Їх виставлятимуть у визначених точках між будинками для того, щоб коли приблизно добу немає світла, мешканці будинків могли підзарядити телефони, повербанки, ліхтарики. “Хмельницькводоканал” вже купує більш потужні генератори на 80-130 кВт. Їх 17. “Хмельницьктеплокомуненерго” на вісім мільйонів купує, здається, 13 генераторів. До речі, усі наші лікувальні заклади зі стаціонарами забезпечені генераторами.

Оцініть статтю
Додати коментар