Агресія Росії. ЄС залучає сили швидкого реагування в кіберпросторі на підтримку України 

Суспільство

Шість країн Європейського Союзу на прохання України задіють Сили швидкого реагування в кіберпросторі для допомоги Києву в боротьбі з кіберзагрозами. Про це у Twitter повідомив віцеміністр оборони Литви Маргіріс Абукявічюс.

Сили швидкого реагування в кіберпросторі (Cyber Rapid Response Team, CRRT) були створені у 2019 році в межах оборонного проєкту ЄС — Постійне структурне співробітництво. До складу CRRT входять Литва (координатор), Естонія, Хорватія, Польща, Нідерланди й Румунія.

Завдання Сил швидкого реагування в кіберпросторі — взаємна допомога в протидії кіберзагрозам, їхнє виявлення і попередження, а також оперативне реагування в разі кібератаки. Про можливість допомоги CRRT Україні Литва заявляла на початку лютого 2022 року.

Раніше українська влада оприлюднила попередження про можливу хвилю кібератак 22 лютого. За словами Урядової команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA, можливі атаки на вебсайти державного сектору, банківського сектору й сектору оборони.

Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар