Alibaba запускає свій чат-бот на базі ІІ, який розуміє англійську і китайську мови

Uncategorized

Китайський компанія запускає власний аналог ChatGPT. Tongyi Qianwen буде вбудований в різні продукти компанії. Про розробку повідомляє South China Morning Post.

Китайський гігант електронної комерції і технологій Alibaba Group (відомий у нас під торговим майданчиком AliExpress) представив свою модель генеративного ШІ Tongyi Qianwen. Чат-бот, схожий на ChatGPT, може працювати англійською та китайською мовами і буде поширюватися на різні продукти компанії: від програми для спілкування до розумних колонок.

Завдяки можливостям китайської та англійської мов Tongyi Qianwen спочатку буде інтегрований в DingTalk, цифрове робоче місце для спільної роботи і платформу розробки додатків Alibaba. Крім того, можливості ШІ будуть використовуватися в Tmall Genie, розумний домашній пристрій компанії з підтримкою інтернету речей (IoT).

Нині сервіс доступний для бета-тестування для корпоративних клієнтів Tongyi Qianwen в Китаї. Генеральний директор Alibaba Group зазначив, що в найближчому майбутньому ШІ буде впроваджений в усі продукти компанії, але не озвучив точні терміни запуску.

Всі продукти Alibaba будуть інтегровані в нашу велику модель і піддадуться комплексному оновленню. Ми сподіваємося, що це підніме інтелект всіх сервісів Alibaba на абсолютно новий рівень і зробить можливим те, що раніше було неймовірно, – говорить Даніель Чжан Юн, генеральний директор Alibaba Group

З попередніх заяв представників компанії можна зробити висновок, що поки сервіс відстає за можливостями від ChatGPT: модель ще не навчена розпізнаванню зображень і перетворенню тексту в зображення. Запуск нового сервісу продовжує гонку сервісів від найбільших технологічних компаній по всьому світу: раніше свої аналоги першого масового подібного сервісу ChatGPT від компанії Microsoft представили Google і китайський техногігант Baidu.

#Alibaba #запускає #свій #чатбот #на #базі #ІІ #який #розуміє #англійську #китайську #мови

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар