Amazon представив власний пакет ШІ-рішень

Лайфхаки

Вже зараз нові сервіси можуть безкоштовно випробувати розробники, які використовують такі скрипти як Python, Java, JavaScript, TypeScript і C#

AWS

Amazon представив власний пакет ШІ-рішень. Фото: datacenterknowledge.com

Amazon Web Services (AWS) випустив серію продуктів, покликаних допомогти бізнесу у розробці власних чат-ботів та сервісів для створення зображень на основі штучного інтелекту. Цей крок є відповіддю компанії в конкурентній боротьбі, що загострилася з появою ChatGPT і переходом Google до генеративного AI Bard.

Пакет рішень від AWS включає сервіс генеративного ШІ під назвою Bedrock та Amazon CodeWhisperer, програму кодування ШІ в реальному часі. Bedrock надає клієнтам доступ до базових моделей машинного навчання, необхідних для роботи генеративного ШІ, від таких постачальників, як AI21, Anthropic та Stability AI, а також доступ до сімейства базових моделей Titan, розроблених AWS.

Bedrock є прямим конкурентом набору генеративного ШІ від Microsoft Azure OpenAI Service, у якого станом на березень цього року було більше 1000 корпоративних користувачів. У свою чергу, сервіс Amazon CodeWhisperer є платформою для програмування за допомогою популярних скриптів, таких як Python, Java, JavaScript, TypeScript і C#.

Однак він також підтримує Go, Rust, PHP, Ruby, Kotlin, C, C++, сценарії оболонки, SQL та Scala. CodeWhisperer вже зараз доступний розробникам, що працюють у IDE Visual Studio Code, IntelliJ IDEA, CLion, GoLand, WebStorm, Rider, PhpStorm, PyCharm, RubyMine та DataGrip. На даний момент плата за користування сервісом не стягується.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ анонсував запуск експериментальної валюти центробанку (CBDC): що це дасть банкам?

Ми раніше повідомляли, що з початку повномасштабного військового конфлікту правоохоронці активно використовують систему розпізнавання облич Clearview AI. За рахунок цього високотехнологічного продукту сили оборони суттєво підвищили рівень безпеки блокпостів, пропускних пунктів та різних установ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Twitter збільшив ліміт твітів та запустив монетизацію контенту: як скористатися функціоналом

Як розвиток AI вплинув на ринок праці України та що чекає на кандидатів?

За матеріалами сайту finextra.com

Prompt
#Amazon #представив #власний #пакет #ШІрішень

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар