Апеляційний суд відмовив у задоволенні скарг двом мешканцям Хмельниччини щодо покарання за ухилення від призову

Обласні новини


За результатами розгляду апеляційних скарг двоє мешканців Хмельниччини відбуватимуть покарання за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

Як повідомили у прокуратурі, 45-річний житель Кам’янеччини оскаржив вирок суду першої інстанції, яким його засуджено до 3 років позбавлення волі. Свою позицію мотивував неправомірними, на його думку, діями працівників ТЦК та ВЛК, а також зайнятістю власними справами.

Однак, апеляційний суд відмовив у задоволенні скарги на суворість призначеного покарання та залишив вирок без змін.

Іншого 38-річного жителя Шепетівщини судом першої інстанції засуджено до 3 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з встановленням іспитового строку.

Проте засуджений продовжував ухилятись від мобілізації, відмовлявся від отримання повісток та не з’являвся до РТЦК. Свою позицію також мотивував неправомірними діями працівників РТЦК та власними переконаннями про неможливість проходження служби у зв’язку із наявністю судимості.

Однак і тут апеляційний суд відмовив у задоволенні скарги на незаконність повторного призову та недоведеність вини засудженого. Тепер чоловік відправиться за ґрати на 4 роки.

Автор: Ірина Кошелева

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, FacebookSource link

Оцініть статтю
Додати коментар