Apple, здається, остаточно зламалася. Чи ні?

Суспільство

Незабаром Apple може дозволити появу пуш-повідомлень у Safari. Це може бути як рядовим оновленням, так і великим фінтом вухами у спробі зберегти лице, але поступитися своїми принципами.

Джерело: nv.ua

Конфлікт Apple та Epic Games став одним із найважливіших протистоянь нового часу.

Не тільки тому, що Apple уперше вдало клацнули по носі, але й тому, що ця судова справа, яка затягнулася, може стати однією з причин, чому яблучна компанія вперше за довгий час поступиться своїми принципами.

Якщо коротко, то Epic Games хотів обійти комісію AppStore — під час кожної покупки всередині їхньої відеогри Fortnite, здійсненій на iPhone або iPad, 30% від суми йшло Apple. Epic Games звинувачували компанію Тіма Кука в тому, що вона займає монопольне становище на ринку і користується цим, не даючи розробникам жодних альтернатив, через що всі змушені платити частину свого прибутку Apple фактично за те, що ті дозволяють програмам працювати на iPhone та iPad.

Передплатіть, щоб прочитати повністю

Нам необхідна ваша підтримка, щоб займатися якісною журналістикою

Перший місяць 1 ₴. Відмовитися від передплати можна у будь-який момент

Передплатити

Я вже передплатник

Віталій Сич, Головний редактор

Друзі, ми вводимо платний доступ до частини контенту НВ.

Ми гарантуємо, що на НВ ви не побачите просування інтересів політиків, бізнесменів і партій. Ви також ніколи не побачите тут прихованої комерційної реклами, яку називають джинсою.

Дякуємо всім, хто читає і підтримує нас.

Оцініть статтю
Додати коментар