Бельгієць створив програму, яка стежить за політиками, які відволікаються на телефони, та тролить їх в соцмережах

Суспільство

Бельгійський художник Дріс Депуртер, який захоплюється технологіями, представив штучний інтелект, який стежить за політиками під час засідань і пише їм в Twitter, якщо фіксує, що ті часто відволікаються на мобільний телефон.

Джерело: nv.ua

У Бельгії все засідання фламандського уряду транслюються в прямому ефірі на YouTube, щоб їх міг подивитися будь-хто.

Зазвичай це не найцікавіше видовище, а тому не дивно, що політики часто відволікаються на свої смартфони. Депуртер звернув увагу, що народні обранці все більше часу проводять у віртуальному світі, а тому вирішив створити штучний інтелект, який розпізнає телефони, а також ідентифікує чиновників.

На цьому він не зупинився і створив бота в Twitter, який тегає політиків, що відволікаються на смартфон, і закликає їх сфокусуватися на роботі. До кожного твіту він прикріплює відео.

https://twitter.com/FlemishScroller/status/1412736689957752832 https://twitter.com/FlemishScroller/status/1412006274305298435

Однак мета Депуртера — не викрити політиків у використанні смартфонів, адже їх цілком можна використовувати не для розваг, а для роботи. Справжня мета — привернути увагу чиновників «до ризиків зловживання штучним інтелектом при надмірному спостереженні». Художник упевнений — щоб політики звернули увагу на потенційну проблему, потрібно поставити їх під удар.

Оцініть статтю
Додати коментар