За вирубку лісу відправили до в’язниці

Обласні новини

Судили їх не лише за незаконну порубку, але й за опір правоохоронцям.

Подія відбулас два роки тому неподалік села Старий Кривин, що на Шепетівщині. До поліції надійшло повідомлення від воєнізованої охорони «Укрзалізниці» про те, що двоє невідомих зрубали у лісосмузі 24 дуби та намагаються вивезти деревину. Як зазначають у секторі комунікації Нацполіції області, при спробі охоронців зупинити їх, зловмисники вчинили активний опір і втекли.

Дільничний офіцер поліції спільно з лісниками та працівниками «Укрзалізниці» лісорубів затримали. Один з порушників вчиняв втечу вантажним авто, інший намагався сховатися у лісосмузі.

«Навіть після того, як втікачів розшукали, один з чоловіків продовжував активну непокору та наніс дільничному декілька ударів в обличчя», – йдеться у повідомленні.

Зловмисниками виявилися мешканці Шепетівщині. Вони постали перед судом за вчинення одразу декількох злочинів: за незаконну порубку лісу, грабіж, опір працівнику правоохоронних органів). Окрім того, одного з фігурантів суд визнав винним умисне заподіяння побоїв правоохоронцю під час виконання ним службових обов’язків.

Вироком суду їх засудили до п’яти років позбавлення волі. Окрім того, чоловіки повинні компенсувати державі сумарно 380 тисяч гривень завданої шкоди.

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар