Де в Європі найщасливіші працівники офісу та на якому місці українці — рейтинг

Лайфхаки

В європейських країнах різний рівень щастя серед офісних працівників, те ж саме стосується і пріоритетів. При цьому найбільш нещасними серед них є українці

Офісний працівник

Фото: motionarray.com

Українські офісні працівники повертаються до роботи, адаптуючись до умов війни. Рівень працевлаштованості громадян зріс втричі від початку повномасштабного вторгнення.

Аналітики Gradus Research провели дослідження серед офісних працівників в Україні, а також у семи інших європейських країнах із найбільшим оціночним показником ВВП: Німеччині, Франції, Італії, Великобританії, Іспанії, Нідерландах та Польщі. Результати дозволили прослідкували ключові тенденції та відмінності.

Де найбільший рівень щастя

Високі показники задоволеності життям зафіксували серед мешканців країн, які більшою мірою забезпечені базовими цінностями — здоров’ям, безпекою, кар’єрними можливостями тощо.

Таким чином, найвищий показник серед опитаних держав у Нідерландів — 7,5 пунктів з 10 можливих. Наступною слідує Великобританія з індексом щастя в 7,4 бала з 10.

У Німеччині та Франції однаковий рівень — 7,3, а Польща та Італія оцінюють його на 6.9 та 6.8 пунктів, відповідно.

Індекс щастя українців перебуває на позначці 5.6 пунктів. Це очевидно, є наслідком російської агресії та спровокованих нею безпекових, економічних та інших наслідків.

Читайте також: Скільки заробили топчиновники України в перший рік війни — рейтинг

Інфографіка PaySpace Magazine

Інфографіка PaySpace Magazine

Переосмислення пріоритетів

З поміж усіх опитаних європейських країн саме українських офісних працівників (71%) найбільше робить щасливими власне здоров’я і здоров’я близьких. Закономірно, що фактор безпеки та мирного життя також в топі серед українських респондентів (67%).

Частка тих, хто обрав цей фактор, в нашій державі значно вища, ніж в інших досліджуваних країнах, особливо в порівнянні з Італією (28%) та Нідерландами (27%). Там різниця становить майже два з половиною рази.

Найближче до України важливість фактору безпеки декларують поляки (48%), що вочевидь пов’язано з культурною подібністю та географічною близькістю до України.

Вас може зацікавити: Міста з найбільшою кількістю мільйонерів у світі — оприлюднено рейтинг

Що ж до фінансової забезпеченості, то вона є найвагомішою для 50% опитаних офісних працівників з України, і, таким чином, третьою за значущістю умовою для щасливого життя.

Для Італії (53%) та Німеччини (50%) цей фактор займає перше місце, хоча є майже ідентичним відповідному відсотку в нашій країні.

Справедливість у суспільстві є умовою для щасливого життя для 19% українських респондентів, і серед опитаних держав за цим показником Україну випереджає лише Німеччина (25%).

Інфографіка PaySpace Magazine

Інфографіка PaySpace Magazine

Цікаво також, що для українських чоловіків порівняно з європейськими важливішим є щастя близьких людей та справедливість у суспільстві. Також одним із досліджуваних факторів щастя була наявність власної родини, і він серед українських жінок, що працюють в офісі, є найвищим серед усіх опитаних країн.

Опитування провели з листопада по грудень 2023 року методом самостійного заповнення анкети в мобільному додатку / через онлайн-платформу.

Аудиторія опитування: люди віком 25-55 років, які наразі проживають у великих містах і працюють на посадах офісних працівників у сферах виробництва товарів/послуг або роздрібної торгівлі. Всього було проведено 822 інтерв’ю.

Нагадаємо, залежно від економічного рівня країн, їхні лідери отримують різні зарплати. Однак президент України Володимир Зеленський заробляє менше за всіх, принаймні офіційно.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Як розвиватимуться високі технології, медіа та телекомунікації у 2024: прогноз Deloitte

Озвучена загальна вартість усіх українських стартапів — Мінцифри

Які книги у МВФ порекомендували прочитати Президенту Зеленському

Prompt
#Де #Європі #найщасливіші #працівники #офісу #та #на #якому #місці #українці #рейтинг

Source link

Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар