Дієтологи перелічили найгірші продукти для плаского живота

Uncategorized

На здоров’я черевної порожнини впливають різні фактори, в тому числі й вибір раціону харчування. Певні продукти, наприклад, можуть викликати здуття живота та дискомфорт.

Особливо небезпечним є фаст-фуд з високим вмістом жирів, наприклад, картопля фрі та чизбургери, через вміст транс-жирів. Ці жири підвищують ризик абдомінального ожиріння та пов’язаних з ним проблем зі здоров’ям. Надмірний вміст натрію в цих продуктах також може спричинити здуття живота.

Відомо, що цукрові спирти, які містяться в таких продуктах, як жуйка без цукру, льодяники, шоколад і протеїнові батончики, а також у фруктах, таких як чорнослив і груші, спричиняють газоутворення і здуття живота.

Хрестоцвіті овочі, такі як капуста, брюссельська капуста, цвітна капуста і броколі, багаті на клітковину і сірку, що призводить до здуття живота у деяких людей.

Картопляні чипси, зазвичай багаті натрієм і жиром, можуть сприяти збільшенню ваги та здуттю живота.

Білий хліб з його високим глікемічним індексом може спричинити різкі стрибки рівня цукру в крові з подальшим різким зниженням, що викликає відчуття голоду і викид інсуліну. Інсулін сприяє накопиченню енергії, переважно у вигляді жиру.

Photo by Laura Ockel on Unsplash

Подібно до білого хліба, білі макарони є рафінованим вуглеводом з високим глікемічним індексом, що потенційно може спричинити накопичення жиру та проблеми з травленням.

Вживання бобових у великих кількостях може призвести до здуття живота і газоутворення через високий вміст клітковини.

У людей з індивідуальною непереносимістю лактози молочні продукти можуть спричинити здуття живота, гази, біль у животі та діарею.

Пиво викликає здуття живота через його насиченість вуглекислотою, а у деяких людей – через вміст пшениці та глютену. Надмірне споживання алкоголю також може призвести до накопичення жиру на животі, враховуючи його високу калорійність.

Солодкі коктейлі та соки, часто з високим вмістом калорій і цукру, можуть сприяти збільшенню ваги і здуттю живота.

Важливо пам’ятати, що ця інформація не замінює професійної медичної консультації. Завжди консультуйтеся з лікарем для отримання індивідуальних рекомендацій.

#Дієтологи #перелічили #найгірші #продукти #для #плаского #живота

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар