Додаток який збереже життя “Повітряна тривога”

Основная

Ми зараз переживаємо складні часи, йде війна між Україної та Россією. Вранці 24 лютого Росія нахабно атакувала Україну. Агресор обстрілює міста ракетами та пішов у наземний наступ на Півдні, Сході та Півночі. В Україні ввели воєнний стан. ЗСУ потужно відбивають напад ворога.

Постійні ракетні обстріли та авіанальоти українських міст продовжуються понад 20 днів, ракети влучаю в житлові будинки, школи, багатоповерхівки. Щоб запобігти жертвам серед цивільно населення в Україні запустили додаток «Повітряна тривога», який сповіщатиме про небезпеку у конкретному регіоні.

За словами розробників, він не потребує реєстрації, не збирає персональні дані користувачів або дані про геолокацію.

«Додаток надсилає максимально гучні критичні сповіщення про повітряну, хімічну, техногенну або інші види тривог системи цивільної оборони навіть у беззвучному або сплячому режимі смартфона», – повідомили розробники.

Для того щоб отримувати сповіщення, необхідно встановити застосунок через Google Play Market або AppStore.

Після цього потрібно надати йому дозвіл надсилати сповіщення та важливі попередження, обравши область, у межах якої ви хочете отримувати сповіщення. Це дозволить відстежувати початок та кінець повітряних тривог.

У застосунку доступні всі області України, а також додано можливість отримувати тривоги лише за обраним районом чи територіальною громадою.

Оцініть статтю
Додати коментар