Емітенти Visa отримають новий інструмент на основі AI від Crayon Data

Лайфхаки

Crayon Data і Visa співпрацюють над створенням AIпродукту — платформи Personalized Lifestyle Marketplace, яка дозволить фінустановам оптимізувати власну роботу та запропонувати клієнтам більш персоналізоване обслуговування

Crayon Data & Visa

Crayon Data & Visa

Crayon Data, одна з провідних компаній світу в галузі штучного інтелекту, сьогодні, 30 березня, оголосила про партнерство з фінансовим гігантом Visa. Співпраця спрямована на створення рішень, що допоможуть фінустановам надавати кращий цифровий досвід своїм клієнтам завдяки технологіям AI.

Актуальність розробки обумовлена потребою компаній створювати високодиференційовані рішення, як фінансові, так і нефінансові, а також власників карток (клієнтів) отримувати кращий сервіс.

«Це партнерство створює стратегічну можливість для Crayon Data допомогти глобальним емітентам Visa досягти бажаних цілей, розкриваючи цінність їхніх даних», — пояснюють в пресслужбі.

Суреш Шанкар, генеральний директор і засновник Crayon Data, сказав, що близько 71% споживачів в світі вже вимагають від компаній більш персоналізованого обслужування.

«Хоча банки вже давно прагнуть до цього, вони все ще стикаються з труднощами в роботі з даними та технологіями. А оскільки конкуренція з боку нео-банків і фінтех-організацій стрімко зростає, наступні кілька років ознаменуються повною перебудовою клієнтського досвіду в платіжному просторі», — зазначив пан Шанкар.

Нагадаємо, що Brightwell та Visa об’єднують зусилля для реалізації програм транскордонних платежів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Gate.io анонсувала запуск нової дебетової картки Visa у Європі

За його словами, близько 86% фінустанов погоджуються, що традиційні платіжні провайдери будуть співпрацювати з фінтех і технологічними провайдерами для впровадження інновацій.

«Visa завжди підтримувала інновації в основі своєї діяльності. Регіон APAC зростатиме найшвидше за обсягом безготівкових транзакцій — на 109%, за ним йдуть Африка та Європа. Бачення Visa, спрямоване на сприяння фінансовій інклюзивності в усьому світі, зробить це партнерство еталоном в платіжній екосистемі, щоб прискорити створення привабливого цифрового досвіду для споживачів», — додав він.

Суреш Шанкар також заявив, що флагманська платформа Crayon Data, maya.ai, заснована на запатентованих алгоритмах і машинному навчанні (ML), генерує прості, зрозумілі та релевантні висновки на основі даних споживачів, які не є PII (Personally Identifiable Information). Ці дані, оброблені AI, допомагають підприємствам трансформувати взаємодію з клієнтами шляхом гіперперсоналізації.

Раніше ми писали, що Morgan Stanley та Stripe використовують GPT-4. Що може дати ШІ від OpenAI фінтехам?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Wirex та Visa уклали довгострокове глобальне стратегічне партнерство

Ставимо крипту на паузу? Що відбувається у криптогалузі, і чи будуть Visa та Mastercard заморожувати проєкти

Visa планує запустити розрахунки в стейблкоїнах і не тільки

За матеріалами zawya.com.

Prompt
#Емітенти #Visa #отримають #новий #інструмент #на #основі #від #Crayon #Data

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар