Фокстрот підключив оплату через Whitepay: які переваги отримають клієнти

Лайфхаки

Відома IT-компанія надає шлюз для здійснення платежів у цифрових валютах

Компания ФОКСТРОТ

Фокстрот підключив оплату через Whitepay. Фото: rau.ua

Один із найбільших гравців на українському ринку рітейлу оголосив про інтеграцію нового e-commerce сервісу, який спростить процедуру оплати для багатьох клієнтів. Відвідувачі магазинів Фокстрот тепер зможуть оплачувати товари через Whitepay. Сервіс передбачає використання цифрових активів під час здійснення транзакцій.

Whitepay також бере на себе обробку платежів та забезпечує клієнтську підтримку. Такий підхід дозволяє не витрачати час на ручну конвертацію коштів під час шопінгу. Глава Whitepay Гліб Удовиченко зазначає, що скоро криптовалюти та блокчейн стануть цілком звичними явищами для українського користувача, тому його компанія прагне розширювати бізнес-можливості для своїх корпоративних партнерів.

«Фокстрот завжди рухається з впровадження інновацій у ритейлі та зручних платіжних рішень. Ми відстежуємо та уважно оцінюємо тренди, відбираємо для реалізації проекти з більшими перспективами на нашому ринку», – заявив Олексій Зозуля, CEO Фокстрот.

Наголошується, що платежі через інноваційний сервіс здійснюються без стягнення зайвих комісій. Вже зараз Whitepay надає можливість використати до 130 видів цифрових активів. Надалі перелік доступних криптовалют планується розширити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Twitter прибрав синю галочку з облікового запису NYT з 55 млн підписників за відмову сплатити $1000

Аналітики компанії Independent Reserve опублікували звіт, в якому йдеться про те, що понад 40% жителів Сінгапуру мають у розпорядженні цифрові активи. Статистична вибірка становила 1.500 осіб віком від 18 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Mastercard: 51% українців готові користуватися виключно цифровим банкінгом

У парламенті підтримали законопроект про націоналізацію Сенс Банку

Prompt
#Фокстрот #підключив #оплату #через #Whitepay #які #переваги #отримають #клієнти

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар