Фонд Держмайна виставив на продаж дві будівлі на території Довжоцького спиртзаводу | Новини Хмельницького “Є”

Uncategorized


Саме підприємство було продане два роки тому за 61 мільйон гривень.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій області виставив на продаж ще два об’єкти нерухомості на території Довжоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту, яке розташоване у селі Довжок Кам’янець-Подільського району. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Так, на продаж виставили недобудований зерновий склад площею 1717,8 квадратних метрів. Ступінь готовності будівництва – 77 відсотків.

Недобудований зерносклад Фото: prozorro.sale

Стартова ціна об’єкту нерухомості становить 1,4 мільйона гривень.

Також продається ще одна недобудова зі ступінню готовності будівництва 32 відсотка. Загальна площа споруди 19,6 квадратних метрів. Стартова вартість 261,8 тисяч гривень.

Проведення аукціонів заплановане на 9 лютого.

Раніше сайт “Є” писав, що аукціон з приватизації Довжоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту пройшов у грудні 2020 року. За майновий комплекс спиртзаводу змагалися два товариства з обмеженою відповідальністю. Переможець торгів купив підприємство за суму понад 61 мільйон гривень.

Переможцем торгів тоді стало ТОВ «СКН «Сучасна комерційна нерухомість». Його керівником вказаний Кобзар Андрій Олександрович, а засновником — Березовенко Дмитро Сергійович.

Крім того, в 2021 році Фонд держмайна продав солодовню, яка розташована на території підприємства. При стартовій ціні 1,7 мільйона гривень, після кількох невдалих аукціонів та пониження ціни, споруду продали за 367 тисяч гривень.

Нерухомість приватизувало ТОВ “Укренергобудресурси”. Після чого ця фірма неодноразово намагалася продати цю споруду через аукціон “Прозорро.Продажі” з стартовою ціною 2,9 мільйона гривень. На даний момент, аукціони були невдалі.Source link

Оцініть статтю
Додати коментар