Хмельницькобленерго змінило графік відключення електрики на Хмельниччині

Обласні новини

Він зображує можливість відключення одночасно чотирьох черг.

З 1 лютого у Хмельницькій області діятиме новий графік відключення електрики. Він поділений на шість черг, з яких передбачено одночасне припинення електропостачання за чотирма. Однак вони відрізнятимуться за кольорами та ймовірністю відключення. Про цей оптимізований графік розповіли працівники АТ «Хмельницькобленерго».

За їх словами, черги позначені як «електроенергія відсутня» (синій колір) будуть гарантовано знеструмлені. Натомість позначені як «електроенергія може бути відсутня» (блакитний колір) відключатимуть лише у разі потреби. Тобто йдеться про випадки, коли споживання області перевищуватиме дозволену величину навантаження.

Відповідно черги позначені як «електроенергія постачається» (білий колір) будуть заживлені.

«Діятиме оптимізований графік з 1 лютого. Для рівномірного та справедливого розподілу електроенергії він змінюватиметься щотижня. Переглянути очікуваний час відновлення розподілу електричної енергії та дізнатися свою чергу можна у розділі «Відключення» (Відключення за адресою)», — зазначили у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».

Оптимізований графік погодинного відключення електрики у Хмельницькій області. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»Оптимізований графік погодинного відключення електрики у Хмельницькій області. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Оптимізований графік погодинного відключення електрики у Хмельницькій області. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

До теми: Хмельницькобленерго оштрафували за недотримання графіків відключень електрики

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар