Honda показала футуристичні електрокари, які з’являться на ринку за кілька років (фото+відео)

Uncategorized

Японський автовиробник представив на CES модернізоване бачення електромобілів.

Компанія Honda представила на Міжнародній виставці споживчої електроніки (CES) нову серію електромобілів, комерційний запуск якої заплановано на 2026 рік. Представники компанії заявили на презентації, що вони повністю переглянули бачення електромобілів: «повернулися до основ і розробили серію Honda 0 з дизайном для нової доби».

Седан концепції SALOON

Серія включає седан Saloon та фургон Space-Hub. За заявами представників компанії, у седані Honda використовує децентралізовану електричну трансмісію та плоску підлогу для створення пропорцій, порівнянних із суперкарами, зберігаючи при цьому рівень внутрішнього простору та комфорту класичного автомобіля цього типу.

Седан Концепт SALOON. Зображення: Honda

Майже рівна полога лінія даху максимально збільшує простір над головою усередині салону. Honda зберігає просторий дворядний салон завдяки дизайну, який включає тонкі передні ковшеподібні сидіння і «парючу» цифрову приладову панель. Скляні панелі даху у поєднанні з вікнами створюють відчуття відкритого та просторого салону.

Представники компанії додають, що в концепті представлені новітні досягнення в галузі електронного кермового керування та систем керування рухом. Хоча концепт виглядає нереальним для сучасних вулиць, у компанії планують розпочати масовий продаж електромобілів у цьому концепті вже у 2026 році.

Фургон Space Hub концепції

Японська компанія також представила другий концепт-кар — Space Hub. Дизайн фургона багато в чому нагадує седан. Висока лінія даху та вертикальна задня частина мають максимально збільшити внутрішній простір. Усередині салону розташовані кругові сидіння в панорамному скляному корпусі, щоб «вмістити різних пасажирів і стати «вузлом», що з’єднує людей один з одним і зовнішнім світом». Про терміни початку продажу машин у стилі Space Hub компанія поки що не оголошує.

Стаття Honda показала футуристичні електрокари, які з’являться на ринку за кілька років (фото+відео) з’явилася спочатку на Цікавості.

#Honda #показала #футуристичні #електрокари #які #зявляться #на #ринку #за #кілька #років #фотовідео

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар