коли і куди вирушать перші чартери?

Лайфхаки

На сьогоднішній день парк Supernova Airlines складається із двох бортів Ан-26, взятих компанією у лізинг

Super Nova

Нова пошта запускає авіадоставку. Фото: mezha.media

У травні Нова пошта почне здійснювати вантажоперевезення за допомогою авіатранспорту. У компанії розповіли, що першими лініями Supernova Airlines стануть Рига-Жешув – чотири рази на тиждень та один рейс на тиждень Жешув-Кишинів. Роботи проводяться у тестовому режимі. За наявності попиту авіарейси здійснюватимуться і до деяких міст Західної Європи.

Ринок Європи для Supernova Airlines поки новий, тому розширення проходитиме поетапно. Надалі планується почати освоювати напрямки до США та Китаю. Після закінчення війни, коли запрацюють українські авіатермінали, Нова пошта доставлятиме посилки безпосередньо в Україну.

На сьогоднішній день парк Supernova Airlines складається з двох бортів Ан-26, які взяті в лізинг. Один літак проходить техобслуговування у Словаччині. Інший знаходиться в Україні. За словами керівника компанії Ярослава Красножона, перші польоти були заплановані на кінець квітня 2022 року.

Однак через війну дати довелося змістити. Зазначимо, що у березні 10 нових відділень перевізника почали працювати у Польщі. На даний момент у країні функціонують уже 30 відділень компанії. У перспективі їх кількість буде збільшена до 50.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бізнес зможе отримати кредит на закупівлю альтернативних джерел енергії: умови

Ми раніше повідомляли, що популярне американське видання Forbes опублікувало оновлений список найбагатших людей планети. Українська версія також поновила список. Рейтинг найбагатших українців очікувано очолив Ренат Ахметов. За минулий рік він збільшив обсяг своїх статків на $1,5 млрд – до $5,7 млрд. Це сталося завдяки виплаті дивідендів компанією “Метінвест”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

До трьох банків та одинадцяти фінустанов застосовано санкції за валютні та нормативні порушення – НБУ

Суперкомп’ютер з ШІ від Google швидше та екологічніше, ніж чіп Nvidia A100 – заява компанії

За матеріалами сайту cfts.org.ua

Prompt
#коли #куди #вирушать #перші #чартери

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар