Київстар анонсує зміни у низці своїх тарифів

Лайфхаки

Мобільний оператор Київстар анонсує зміни в додаткових послугах і деяких тарифах передплати та контракту

Київстар анонсує зміни у низці своїх тарифів. Фото: kyivstar.ua

Київстар анонсує зміни у низці своїх тарифів. Фото: kyivstar.ua

“Щоб запропонувати нашим абонентам більше можливостей для спілкування із рідними, а також і далі інвестувати в розширення та кіберзахист мережі, ми оновлюємо наповнення й умови обслуговування”, – йдеться в повідомленні Київстар.

Зокрема зміни запровадять:

  • Для деяких тарифів передплати — з 9 квітня 2024 року.
  • Для контрактних тарифів і бізнес-клієнтів — з 1 травня 2024 року.

Зміни стосуватимуться тарифів, які не оновлювалися з минулого року й раніше.

Які додаткові послуги можна використовувати в оновлених тарифах

  1. Хвилини для дзвінків на інші мережі.
  2. Додаткові гігабайти мобільного інтернету.
  3. Додаткові сервіси на вибір, що з’являться у деяких тарифах — Суперсили.
  4. Роумінг як вдома — користуйтеся умовами тарифу за кордоном.

Також Київстар уніфіковує умови оплати додаткових послуг, таких як інтернет, дзвінки та SMS, після використання тарифних обсягів. Наприклад, якщо раніше після використання тарифних гігабайтів абонент платив 10 грн за кожні наступні 100 МБ, то надалі за 20 грн компанія буде надавати безлімітний інтернет до кінця доби.

“Абоненти тарифів, для яких яких відбудуться зміни, отримають SMS із деталями про нові умови й актуальну вартість щонайменше за 7 днів до початку дії цих змін”, – кажуть у Київстар.

До слова, починаючи з 1 квітня, мобільний оператор Київстар почне обмежувати підключення до мережі для деяких абонентів. Кому саме та з яких причин — читайте в нашому матеріалі.

Нагадаємо, Київстар вводить нову зручну опцію для своїх користувачів, дозволяючи оформити eSIM з контрактним підключенням в онлайн-режимі, використовуючи ідентифікацію через сервіс BankID НБУ або через обмін документами у додатку Дія.

Ця інновація є значним полегшенням процесу підключення, оскільки відтепер не потрібно особисто відвідувати магазини Київстар або вдаватися до послуг кур’єра для підписання документів, що особливо важливо для абонентів, які знаходяться за межами країни.

Процедура оформлення eSIM значно спрощується: достатньо на сайті Київстар вибрати відповідний контрактний тариф, завантажити документи через BankID або Дію, заповнити онлайн-форму та підписати контракт за допомогою електронного підпису. Успішне завершення процедури підтверджується отриманням QR-коду для активації eSIM.

Раніше ми писали, що мобільний оператор Київстар отримав дозвіл на користування новим кодом мережі призначення 77 (+380 77), однак поки що лише на обмежений термін — 5 років. Цей код може застосовуватись для надання електронних комунікаційних послуг по всій території України.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Київстар співпрацюватиме з Rakuten Symphony: про що домовились

«Київстар» хоче протестувати 5G NR в Україні

VEON та Київстар запустили інвестплан з відбудови України на $600 млн

Prompt
#Київстар #анонсує #зміни #низці #своїх #тарифів

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар