Маск потурає російській пропаганді? У Мережі розгорівся черговий Twitter-скандал

Лайфхаки

Бізнесмен відмовився видалити скандальний пост одного з кремлівських топ-чиновників

Керівник компанії та голова Twitter підприємець Ілон Маск знову викликав на себе хвилю обурення користувачів. На його адресу пролунали звинувачення у тому, що він не виконує санкційних вимог. Маск не видалив опублікований напередодні пост заступника голови Ради безпеки РФ Дмитра Медведєва про те, що «Україна зникне… тому що вона нікому не потрібна».

Користувачі обурюються, заявляючи, що Маск дозволяє російським політикам просувати свої наративи. На що бізнесмен відповів, що користувачі повинні самостійно робити висновки щодо чужих постів, а блокування облікових записів через висловлювання неприпустиме.

«Усі новини до певної міри є пропагандою. Нехай люди ухвалюють рішення самостійно», – написав Маск.

Він також поскаржився, що в Росії дехто називав його військовим злочинцем за допомогу Україні, тому глава країни-злочинки «не зовсім мій найкращий друг», повідомив Маск. Проте соціальна мережа не просуватиме, не обмежувати акаунти російських посадових осіб.

Нагадаємо, при покупці Twitter у жовтні минулого року Маск заявляв, що хоче забезпечити більшу свободу слова у соціальній мережі. Зокрема, було розблоковано обліковий запис колишнього президента США Дональда Трампа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: WhatsApp скопіював одну з популярних функцій Telegram: подробиці

Ми раніше повідомляли, що Джордан Белфорт досі залишається помітною фігурою у фінансовій індустрії. Попри свої минулі проблеми з законом через шахрайство, Белфорт, відомий як «Вовк з Волл-стріт», продовжував брати участь у різних починаннях, накопичивши значний статок у мільйони доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Бінанс шукає альтернативу Signature Bank: де зберігатимуть гроші клієнтів?

Грант за релокацію: Норвегія оголосила про програму підтримки українських підприємств

За матеріалами сайту radiosvoboda-org.cdn

Prompt
#Маск #потурає #російській #пропаганді #Мережі #розгорівся #черговий #Twitterскандал

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар