Microsoft прибере з Windows 11 дві корисні програми

Лайфхаки

Microsoft оголосила про свій план відмовитися від додатків “Пошта” та “Календар” на користь нового Outlook. Це почалося як простий поштовх, щоб прорекламувати новий додаток Outlook і дозволити користувачам спробувати його. Але всі пристрої з Windows 11, випущені у 2024 році, матимуть нову програму Outlook як поштову програму за замовчуванням

Фото: microsoft.com

Фото: microsoft.com

Тепер під час використання програми “Пошта і календар” користувачі побачать GIF-файл із пропозицією перейти на нову версію Outlook. Далі натиснути кнопку Продовжити, щоб здійснити перехід, або відхилити пропозицію, натиснувши кнопку Не зараз. Навіть якщо автоматично перейти до нової програми Outlook, можна повернутися до старої програми.

Стара програма “Пошта і календар” залишатиметься в Microsoft Store до 31 грудня 2024 року. Після цього у користувачів не буде іншого вибору, окрім як прийняти нову програму Outlook з розпростертими обіймами. Якщо ви непохитні, ви можете завантажити інсталятор пакета і продовжувати користуватися Поштою і календарем після 2024 року, але він не отримуватиме оновлень і підтримки.

Переваги і недоліки Outlook

Окрім дещо оновленого користувацького інтерфейсу та підтримки Windows 11 і 10, тепер можна закріплювати імейли або відкладати їх на потім. Також з’явилася можливість додавати категорії та планувати емейли за розкладом.

Читайте також: Windows 11 отримає нову опцію

Новий Outlook – це вебпрограма, в якій відсутні деякі функції, що підтримуються існуючими програмами Outlook і Mail.

Календар і список справ ви знайдете в розділі “Мій день”. Програма підтримує підключення облікових записів Microsoft 365, Outlook і сторонніх поштових сервісів, таких як Gmail і Yahoo. Ми не зіткнулися з жодними проблемами під час входу за допомогою особистого облікового запису Microsoft.

Новий Outlook не підтримує PST-файли, але Microsoft запевняє, що це буде зроблено в майбутньому. Ви не можете використовувати COM-надбудови; підтримка офлайн відсутня. Також відсутня підтримка POP3 без зазначення, чи буде виправлено цей недолік.

Помилка з’єднання виникає, якщо запустити нову програму Outlook без підключення до Інтернету. Отже, не все можливо в новому Outlook, і він не затьмарить десктопний Outlook.

Користувачі розділилися в думках щодо нової програми Outlook.

Декому подобається новий інтерфейс і функції, а інші зневажають ідею видалення програми “Пошта і календар” на користь вебдодатку, якому потрібен інтернет, навіть для перевірки існуючих листів. Однак рішення є остаточним, і ви повинні перейти на новий додаток, подобається він вам чи ні.

Раніше ми повідомляли, що операційна система Windows 12 від Microsoft вийде в червні 2024 року. Головною особливістю нової версії операційної системи, за чутками, стане глибока інтеграція із системами штучного інтелекту.

Однак конкретні деталі цієї інтеграції поки що залишаються невідомими, враховуючи, що Microsoft вже зараз активно впроваджує ШІ в Windows 11 і навіть Windows 10.

Вас також може зацікавити:

Windows 11 тепер дозволяє витягувати текст зі скринів та розмивати фотофон

Windows 12 вимагатиме підписку, а в 11 версії знайшли приховану гру

Microsoft заплатить $15 тис. тому, хто знайде баги Bing AI

Джерело: windowslatest

Prompt
#Microsoft #прибере #Windows #дві #корисні #програми

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар