На Хмельниччині суд виніс вирок жінці, яка на сільгоспділянці виготовляла деревне вугілля | Новини Хмельницького “Є”

UncategorizedЖінка використовувала землю не за цільовим призначенням.

Суд оштрафував жінку 18 тисяч 700 гривень за використання земельної ділянки не за цільовим призначенням. Про це стало відомо з вироку Шепетівського районного суду.

Як встановив суд, жінка є власницею земельної ділянки у селі Цвіт Шепетівського району з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства. Однак, вона, на думку слідства, здійснила її безгосподарське використання, що спричинило порушення структури ґрунту.

Правоохоронці встановили, що у лютому 2019 року обвинувачена з метою особистого незаконного збагачення вирішила використати власну земельну ділянку не за цільовим призначенням, а для виготовлення деревного вугілля.

Утім, для такого виду діяльності, ділянка має бути з призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

У вересні 2020 року жінка влаштувала на ділянці дві піролізних пічки та почала налаштовувати виробництво деревного вугілля.

Протягом 2021-2022 років поступово вона встановила ще десять таких пічок та за допомогою встановлених 12 піролізних пічок безгосподарно використовувала вказану земельну ділянку, що спричинило порушення структури ґрунту та завдало навколишньому природному середовищу шкоди на загальну суму 13 тисяч 308,49 гривень.

Свою провину жінка визнала та компенсувала державі збитки: 13 тисяч 308,49 гривень за безгосподарське використання земельної ділянки та 7 тисяч 210,20 гривень за її забруднення протягом двох місяців з дня затвердження угоди зі слідством та ухвалення вироку судом.

Тож суд призначив покарання обвинуваченій у вигляді штрафу на суму 18 тисяч 700 гривень.

Нагадаємо, що минулого року на Хмельниччині засудили сільського голову за незаконну передачу 72 гектарів землі в оренду приватній фірмі.Source link

Оцініть статтю
Додати коментар