На Кам’янеччині попрощалися із загиблим захисником Сергієм Дубовим | Новини Хмельницького “Є”

Обласні новини


Останню шану захиснику, який обороняючи Україну від російських окупантів пожертвував власним життям, прийшли віддати сотні людей.

На Кам’янеччині 10 березня попрощалися із загиблим захисником Сергієм Дубовим. Поховали військового в селі Ріпинці. Про це повідомили в Орининській територіальній громаді.

Останню шану захиснику, який обороняючи Україну від російських окупантів пожертвував власним життям, прийшли віддати рідні, близькі, друзі, колеги, військовослужбовці, представники влади та мешканці громади, які разом з сім’єю загиблого розділили горе.

«На віки ім’я нашого захисника буде вписане в історію Орининської громади та України як Героя. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль і гіркоту від втрати рідної, близької людини, та добрий, світлий спомин про мужнього захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав Сергія, любив і шанував», – написали у громаді про Сергія Дубового.

Вічна і світла пам’ять Герою…

Сотні людей прийшли попрощатися із захисником…

Нагадаємо, 10 березня хмельничани провели в останній Михайла Юркова. Він загинув у Бахмуті під час виконання бойового завдання. Героєві назавжди залишиться лише 20 років.

 Source link

Оцініть статтю
Додати коментар