NASA натрапила на загадковий сигнал з-за кордонів галактики

Uncategorized

Команда астрономів НАСА нещодавно виявила загадковий сигнал, що походить з-за меж нашого Чумацького Шляху. Це революційне відкриття стало результатом 13-річного аналізу даних, зібраних космічним гамма-телескопом “Фермі”. Представник Центру космічних польотів НАСА Френсіс Редді схарактеризувати цей сигнал як “несподівану і незрозумілу особливість”.

Цей сигнал характеризується тим, що його частинки мають величезну енергію – знахідка, яка була абсолютно несподіваною для дослідників. Астрофізик NASA Кріс Шрейдер зазначив, що гамма-диполь, виявлений у південній частині неба, демонструє інтенсивність, яка вдесятеро перевищує очікувану. Це відкриття відкриває шлях до нового розуміння природи космічних променів.

Дослідники проводять паралелі між цим сигналом і подібним гамма-випромінюванням, що спостерігалося в Обсерваторії П’єра Оже в Аргентині в 2017 році. Астрономи припускають, що ці дві події можуть мати спільне джерело, враховуючи їхню схожість. Це відкриття може розкрити таємниці загадкових фізичних процесів, що відбуваються у зародку Всесвіту.

#NASA #натрапила #на #загадковий #сигнал #зза #кордонів #галактики

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар