Німецькі монахи винаходять революційну технологію пивоваріння

Uncategorized

Німецькі монахи розробили перше в світі порошкове пиво.

Image by carolineandrade from Pixabay

Монастирська пивоварня Klosterbrauerei Neuzelle, розташована під Мюнхеном, оголосила про створення першого в світі порошкового пива. При додаванні води воно спінюється і формує справжню пивну шапку. Технологія допоможе в рази знизити вартість доставки напою.

Для створення свого продукту пивовари спочатку зварили напій за традиційною технологією, а потім обробили його, щоб сформувати водорозчинний порошок. Вони відзначають, що він як і раніше багатий декстринами, майже позбавлені смаку і не зброджені вуглеводи, які залишаються в готовому пиві і формують насичений смак.

На першому етапі дослідники створили безалкогольне пиво, вони планують продовжити експерименти, щоб домогтися збереження алкоголю в порошковому продукті. До 90% пива становить вода, відмова від транспортування цієї маси дозволить істотно знизити витрати на логістику і надлишковий вуглецевий слід.

Розробники відзначають, що вони готові до скептичного сприйняття нового продукту з боку любителів традиційного і крафтового пива. Тому в якості першої цільової категорії вони розглядають глобальні торговельні компанії, які можуть бути зацікавлені у виведенні нового дешевого продукту на нові ринки.

Серед першочергових напрямків компанія називає країни Азії та Африки, витрати на доставку в які є максимальними. Повідомляється, що безалкогольний порошок буде тестуватися на ринку в невеликих кількостях до середини 2023 року, після чого компанія почне виробництво алкогольного сухого пива і розширить виробництво.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


#Німецькі #монахи #винаходять #революційну #технологію #пивоваріння

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар