Новини компаній: Компанія українського інвестора і підприємця Сергія Троня White Rock Management відкрила дата-центр на території Казахстану

Суспільство

White Rock Management, компанія, яка спеціалізується на інноваційних технологіях, оголосила про створення сучасного дата-центру на території Республіки Казахстан.

Джерело: nv.ua

Для облаштування центру даних White Rock Management закупила більш ніж 20 тисяч одиниць обладнання (надпотужних машин) на суму понад 200 млн доларів у лідера світового ринку спеціалізованої техніки — китайської компанії Bitmain. Про це повідомили на офіційній сторінці компанії White Rock Management на LinkedIn.

«В епоху штучного інтелекту, потужного інформаційного потоку і новітніх технологій надзвичайно важливий правильний підхід до зберігання, обробки і передачі даних із забезпеченням безпеки процесу. У цих умовах і виникає необхідність створення сучасних дата-центрів, — повідомив власник компанії White Rock Management Сергій Тронь. — Сьогодні Україна не тільки нарощує потенціал в галузі, але і йде в ногу з новітніми тенденціями, диктує тренди і захоплює міжнародний ринок, використовуючи можливості у світових цифрових центрах, таких як Казахстан».

Дата-центр White Rock Management потужністю понад 100 МВт надаватиме послуги з обробки, зберігання, передачі інформації.

Фото: White Rock Management

Центр даних в Республіці Казахстан відкритий першим у цьому році і став одним із найпотужніших у Центральній Азії. Компанія White Rock Management планує відкриття дата-центру в Швеції, готує фінальні розробки для відкриття центру даних у Північній Америці, а також відновлює роботу сучасного дата-центру в Україні.

Республіка Казахстан приваблює інвесторів зручним географічним розташуванням і рекордно низькими, порівнюючи з іншими країнами, тарифами на електроенергію.

Довідка:

White Rock Management — компанія, яка спеціалізується на створенні багатофункціональних дата-центрів по всьому світу. Головний фокус White Rock Management — штучний інтелект, потокові обчислення, рендеринг і блокчейн. Засновником компанії є Сергій Тронь — український підприємець, інвестор міжнародного рівня. Бізнесом займається понад 15 років. Сфера інтересів: IT, логістика, енергетика.

Оцініть статтю
Додати коментар